گچبری دور لوستر و گچبری دور لامپی

09123216508 همراه
گچبری دور لوستر و گچبری دور لامپی

گچبری دور لوستر و گچبری دور لامپ یکی از انواع مدل های گچبری است که هم با استفاه از گچبری دستی و هم گچبری پیش ساخته اجرا میشود و همچنین امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا هم شیک است و هم قیمت مناسب دارد

هنر برتر
هنر برتر

گچبری دور لوستر ،گچبری دور لامپی

طراحی و اجرای گچبری دور لوستر

جدید ترین گچبری دور لامپی

گچبری دور لوستر یا گچبری دور لامپ یکی از خدمات مرن و جدید گچبری است که توسط گچکاران حرفه ای و زبده مجموعه هنر برتر برای شما عزیزان انجام میشود.

این مدل گچبری امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و طرفداران زیادی هم در سر تا سر ایران و همچنین کشور های دیگر دارد.

گچبری دور لوستر و دور لامپی یکی از شیک ترین و خاص ترین خدمات گچبری است که با هر سلیقه ای سازگاری دارد یعنی اینکه بیشتر افراد با سلیقه های مختلف به این مدل گچبری علاقه زیادی دارند و معمولا خانواده ها برای تغییر دکوراسیون خانه خود از این مدل گچبری هم استفاده میکنند.

دور لامپ هم همان گچبری دور لامپ است که برخی افراد این خدات را با این اسم میشناسند و لازم دانستیم که این اطلاعات را هم به شما بگوییم تا در این زمینه کمکی به شما کرده باشیم.

شما برای اینکه یکی از مدل های گچبری دور لوستر یا گچبری دور لامپی را در خانه خود اجرا کنید دو راه دارید :

1 . میتوانید با همکاران ما در مجموعه هنر برتر هماهنگ کنید و مدل گچبری دور لوستر یا گچبر دور لامپی را انتخاب کنید تا در تاریخ و ساعت مشخص شده این خدمات برای شما اجرا شوند.

2 . میتوانید از خدمات گچبری پیش ساخته مجموعه هنر برتر استفاده کنید و طرح و مدل مورد نظر خود را برای گچبری دور لوستر و دور لامپ منزل خود اجرا کنید.

 

گچبری دور لامپ

دور لامپی از جمله پر کاربرد ترین خدمات گچبری برای مکان های مسکونی و اداری و تجاری میباشد که جلوه منحصر به فرد و زیبایی در سقف و فضا ایجاد میکند.

این سبک خدمات گچبری نسبت به اندازه سقف شما و همچنین اندازه لامپ شما در نظر گرفته میشود و طرح و مدل آن نیز طبق سلیقه و نظر شما اجرا میشود.

تزئین سقف پذیرایی و آشپزخانه راه های زیادی دارد که یکی از محبوب ترین آنها استفاده از دور لامپی های متنوع و زیبا میباشد که میتواند همراه با نور مخفی و رابیتس کاری اجرا شود.

در واقع با استفاده از این ابزارهای گچی نه تنها سقف و اطراف لامپ ها زیباتر میشوند، بلکه نواقع اطراف آن و سیم های اضافه نیز از دید پنهان شده و نظم بهتری در این بخش از سقف بوجود خواهد آمد.

گچبری هنر برتر آماده ساخت یا اجرا انواع دور لامپی برای شما عزیزان میباشد.

 

گچبری دور لوستر

یکی از انواع خدمات گچبری ساختمان ، گچبری دور لوستر میباشد که بزرگتر و مجللتر از دور لامپی است و میتواند فضایی کلاسیک تر را همراه با نور پردازی ایجاد کند و فضایی دلباز در مکان مورد نظر ایجاد کند.

در فضا های مختلف نور پردازی ر سقف بسیار مهم است و امروزه نیز افراد زیادی برای مکان های مختلف از این خدمات استفاده میکنند که میتوانید درخواست تمامی این خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید.

 

گچبری دور لوستر جدید

مجموعه ما دارای گچبران حرفه ای میباشد که هم با استفاده از ذهن خلاق خود و هم با استفاده از نظر مشتریان ، طرح و مدل های جدید از دور لوستر و دور لامپی ایجاد میکنند که مطابق سلیقه بیشتر کاربران سایت و مشتریان ما شده است.

برای استفاده از این خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا هم به صورت رایگان مشاوره شوید و هم از قیمت ها مطلع شوید و از خدمات ما استفاده کنید و لذت ببرید.

در تمامی خانه ها و حتی محیط های اداری و تجاری و فروشگاهی قسمتی وجود دارد برای لامپ یا لوستر که میتوانید با استفاده از این قسمت هم جلوه ای زیبا به محیط اضافه کنید.

مثلا گچبری پیش ساخته دارای مدل هایی برای دور لوستر و دو لامپ است که بسیار زیبا هستند و حتی میتوانید نسبت به سلیقه خود طرح و مدل سفارش دهید.

همکاران ما آماده ساخت و نصب این خدمات برای شما هستند.

 

دور لامپی ساده و شیک

طرح نهایی دور لامپی ساده و شیک از  طراحی های زیبا برای اتاق خواب و سالن

اگر نمی خواهید کل سقف را به عنوان بوم خود در نظر بگیرید ، سعی کنید یک قطعه مرکزی مانند این قسمت ایجاد کنید. آن را به عنوان لوستر خود در نظر بگیرید! می تواند به همان اندازه که می خواهید دقیق و بزرگ باشد. در وسط ، هر کدام که راحت باشد می توانید یک چراغ یا حتی یک فن را تعمیر کنید.

 

 

دور لامپی سقف

همانطور که میدانید دکوراسیون داخلی را میتوان مهم ترین بخش از هر بنای مسکونی ، تجاری و اداری دانست که باعث راحتی و تاثیر گذاری روی افراد حاضر در آن مکان میشود.

سقف نیز یکی از مهم ترین قسمت های هر مکانی است که وقتی کسی وارد محیطی جدیدی میشود ، به آن قسمت توجه ویژه ای دارد مخصوصا اگر لامپ یا لوستری داشته باشد.

حالا اگر دارای ساختمانی هستید و قصد رسیدگی به دکوراتیو آنجا را دارید ، یکی از راه ها استفاده از دور لامپی سقف است که نمایی شیک به محیط میدهد.

 

دور لامپی

دور لامپی به تزئینات و تغییر دکوراسیون سقف پذیرایی یا اتاق خانه اطلاق میشود که امروزه توجه ویژه ای به آن میشود.

مثلا میتوان برای دور لامپی پذیرایی از سبکی مجلل و شیک استفاه کرد و برای اتاق ها از سبک و شیوه های جدید و شکل هایی مانند مربع و دایره و ... استفاده کرد.

امروزه با پیشرفت و گسترش معماری و مصالح ساختمانی و همچنین تکنولوژی معماری و دکوراسیون داخلی به سمت اشکال ساده و برجسته با نورپردازی سوق داده شده و مردم بیشتر از اینگونه طرح ها استقبال می کنند.

 

دور لامپی جدید

در زمان های نه چندان دور از دور لامپی یا دور لوستری های ساده اما شیک استفاده میشد اما امروزه سلیقه ها فرق کرده است و بیشتر افراد سبک های مدرن را میپسندند.

سبک های مدرن دور لامپی امروزه طرح های شیکتری دارند و همراه با نور پردازی های مخفی درون سقف هستند و از سبک های کلاسیک فاصله گرفته اند.

 

دور لوستری

دور لوستری از ابزار های تزئینی میباشد که در معماری با سبک های کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار میگیرند و دارای طرح و مدل های مختلف و متناسب با هر سلیقه ای هستند.

برخی از مدل های دور لوستری با گچ ، برخی دیگر با پی وی سی و برخی دیگر با گچ های مخصوص گچبری پیش ساخته ساخته میشوند که تفاوت هایی با هم دارند و هر کسی نسبت به شرایط بهترین گزینه را خریاری میکند یا سفارش میدهد.

 

دور لامپ

به کارگیری مدل های مختلف آماده از گچبری دور لامپ پیش ساخته متناسب با فضا ، جلوه ای زیبا به خانه می دهد . معمولاً در سالن پذیرایی متناسب با سقف دور لامپ را بزرگ و طرح را حجم دار انتخاب می نمایند . اجرای گچبری دور لامپ همانند اجرای گچبری پیش ساخته می باشد . که در اطراف لوستر اجرا می شود. هر چند که طرح تفاوت هایی با یکدیگر دارند .

در سقف دکوراسیون داخلی منازل، دورلامپ در زیبایی سقف تاثیر به سزایی دارد که اگر در گوشه های سقف از ابزار گچبری گلویی و قاب استفاده گردد کار کیفیت بهتری پیدا خواهد کرد.

 

دور لوستر دور لامپی گچی جدید

با توجه به ارتفاع سقف و همچنین نوع و سبک معماری به کار رفته در ساختمان می توان از دورلوستری های مسطح و حجم دار استفاده نمود. به عنوان مثال، در شرایطی که سقف اتاق یا سالن پذیرایی کوتاه می باشد، استفاده از تزئینات مسطح در اطراف لوستر باعث میشود تا از کوتاه بنظر رسیدن سقف جلوگیری شود. به عبارت دیگر، دورلوستری های حجم دار گزینه ای بسیار مناسب برای محیط هایی با سقف بلند می باشند و جلوه بسیار خوبی را در محیط ایجاد خواهند کرد.

 

مدل گچبری دور لامپ

از قدیمی ترین روش ها و شیوه ها برای زیبایی منزل و دور لامپ و دور لوستر میتوان به گچبری اشاره کرد و همانطور که از اسمش مشخص است ، این خدمات بر پایه گچ میباشد که با توجه به نوع آنها ممکن است از سایر مواد از قبیل پلی یورتان و یونولیت نیز برای این منظور استفاده شود. این دورلوستری ها به دو شیوه دستی و پیش ساخته تولید میشوند و طرح های به کار رفته در آنها نیز مدرن و کلاسیک می باشد.

یکی از گچبری های دور لامپ پذیرایی مناسب و زیبای تولید شده ، گچبری دور لوستری طرح رومی می باشد . طرح‌های جدیدی از گچبری سقف بدست هنرمندان جوان برای ساختمان‌های امروزی پیاده‌سازی می‌شود. نکته مهم این است که خلاقیت باعث ابداع طرح‌های زیبایی مطابق با نیازهای فعلی افراد گشته.  

 

گچبری دور لامپ پذیرایی

عملکرد اصلی چراغ ها ، روشنایی اتاق است ، اما با قرار دادن هوشمندانه آنها و استفاده از دور لوستری مناسب برای آن ، سرمایه گذاری در یک طراحی مدرن ، می توانید خانه اصلی خود را به خانه ای زیبا تر تبدیل کنید.

چنین محصولاتی را می توان با قالب های پلی اورتان تزئین کرد ، زیرا به خصوص آسان است ، به همین دلیل پارچه کششی افت نمی کند. این سبک دارای دور لوستری متناسب نیز می باشد .

این خدمات با وزن سبک و هزینه کمتر نسبت به گچبری های دستی (سنتی)، مناسب جهت بازسازی ساختمان و طراحی داخلی می باشند.

 

انواع مدل های گچبری دور لامپی و گچبری دور لوستر

گچبری تاج گل

گلها ، برگها ، خوشه ها یا سایر صحنه های گیاهان بافته شده در اطراف ، یک تزئین سقف بسیار ظریف ایجاد می کند.

گچبری شبکه ای

الگوی به صورت خطوط متقاطع می تواند هم در کل سطح سقف و هم به صورت قطعه ای قرار داشته باشد.

گچبری نقش برجسته

الگوی برجسته سه بعدی محدب ، با یک قسمت مرکزی صاف.

گچبری به اصطلاح طرح نخود فرنگی با گچبری پیش ساخته متناسب و ساده

انواع گوی های قالب زده است که می تواند هم به صورت جداگانه و هم به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار گیرد.

طرح پانو ( شبیه به پارچه ای مصور )

تزئین سقف به شکل تصویر ، قاب گرفته شده توسط یک قاب. چنین طراحی منحصر به فردی فضای داخلی اتاق را کاملاً متحول می کند. در اتاق ها می توان از دور لوستری های متناسب و اندازه کوچک استفاده نمود .

گچبری رنگ شده با دور لوستری رنگ شده

برای سطوح رنگ شده مناسب برای هر نوع گچ اشکال مختلف . این طرح یک طرح واقعا آنتیک – قدیمی – را تشکیل می دهد.

گچبری گلدار

گچبری نیم دایره با تزئینات فانتزی به صورت گل و یا هر عنصر در هم تنیده دیگری . 


  • در حال حاضر کدام سبک از گچبری دور لامپی های بیشتر استفاده میشود؟

    دورلامپی ساده به خاطر سازگاری با سبک های مختلف بیشتر نصب می گردد . اما در سبک های کلاسیک دورلامپی با سبک گلدار و نقش دار استفاده می گردد.

  • گچبری دور لوستر و لامپ در کدام سقف ها استفاده می شوند؟

    با توجه به سلیقه ای بودن در انتخاب طرح برای دور لامپی ، این محصولات بیشتر برای سقف اتاق ها و یا سالن مورد استفاده قرار می گیرند که طرح هایی ساده یا کلاسیک دارند . در کنار این طرح ها می توان از دور لوستری های نیز برای سقف های سالن استفاده نمود.

  • قیمت گچبری دور لوستری و لامپ پیش ساخته چند است ؟

    ارزان ترین و مناسب ترین قیمت دور لوستری ها دربازار معمولا از جنس پیش ساخته گچی می باشند که در طرح ها و نقش های مختلف ساده ، مدرن ، کلاسیک و ترکیبی که از یک قطعه تا چند قطعه را شامل می شوند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید