گچبری دیوار پذیرایی و اتاق ها

09123216508 همراه
جدیدترین گچبری دیوار پذیرایی و اتاق ها
دیوار های پذیرایی و اتاق ها از قسمت های اصلی و مهم هر خانه هستند که میتوانید با استفاده از خدمات گچبری دیوار پذیرایی و اتاق خواب نمای زیبا و جذابی به منزل خود دهید و لذت ببرید.برای این کار میتوانید از مجموعه حرفه ای هنر برتر درخواست ارائه خدمات کنید
هنر برتر
هنر برتر

گچبری دیوار

جدید ترین گچبری دیوار

گچبری دیوار

دیوار یکی از قسمت های اصلی و مهم و در دیدرس خانه میباشد که هر کسی وقتی وارد خانه میشود به احتمال 80% اولین چیزی که به چشمش میخورد دیوار خانه است.

گچبری دیوار از زمان های گذشته با روش گچبری سنتی دیوار رایج بوده اما امروزه بیشتر از گچبری مدرن و کلاسیک دیوار استفاده میکنند.

مجموعه گچبری هنر برتر یکی از مجموعه های حرفه ای است که خدمات گچبری دیوار پذیرایی و اتاق خواب ها را در طرح و مدل های دلخواه شما اجرا میکند.

 

گچبری دیوار

دیوار قسمتی از خانه است که اگر تزئینی روی آن اجرا نشود اصلا ظاهری زیبا ندارد در صورتی که با استفاده از خیلی روش های زیادی میتوان دیوار خانه را جزو قشنگ ترین قسمت های خانه کرد که فضای زیبا و جذابی به خانه میبخشد.

این نوع گچبری یکی از این روش های شیک و مدرن است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد و خانواده های زیادی برای دیوار پذیرایی یا اتاق خواب ها از گچبری استفاده میکنند.

گچبری یکی از خدماتی است که همه خانواده ها با هر نوع سلیقه ای آن را دوست دارند زیرا دارای طرح و مدل های مختلفی است که با هر نوع سلیقه ای متناسب است.

علاوه بر این کار راه های دیگری مثل آینه کاری ، و پتینه کاری هم هستند که به تازگی توسط برخی افراد حرفه ای اجرا میشوند و طرفداران و علاقه مندان خاص خودشان را دارند و روز به روز شاهد افزایش مشتریان برای این دو هنر زیبا هستیم.

گچبری دیوار هم همان‌طور که از نامش پیداست مختص دیوار است. گچبری حاشیه‌ای یکی از انواع گچبری برای دیوار است. این خدمات برای دیوار به گچبری دیوار پذیرایی محدود نمی‌شود و شامل انواع دیگر مثل گچبری دیوار اتاق خواب و گچبری دیوار تلویزیون و گچبری دیوار ساده و شیک می‌شود. 

گچبری ستون نیز از گذشته یکی از انواع گچبری بوده است که روی ستون‌ها نقش‌بندی می‌شود. انواع گچبری ستون شامل گچبری ستون گرد  و گچبری ستون مربع و گچبری ستون آشپزخانه و گچبری ستون وسط پذیرایی و گچبری ستون خانه و گچبری ستون وسط هال و گچبری ستون کنار دیوار هستند.

لازم به ذکر است که این تخصص دارای سبک های  گچبری مدرن ، کلاسیک ،سنتی و نئوکلاسیک می باشد  که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 

گچبری کلاسیک دیوار

گچبری قاب بندی دیوار

در گذشته از گچبری سنتی دیوار استفاده میشد که امروزه دیگر از این سبک استقبالی نمیشود.گچبری کلاسیک دیوار دارای طرح و مدل های متنوع و زیبایی است و کاربرد های زیادی نیز دارد و میتواند تمامی عیب های دیوار را بپوشاند و همچنین نور پردازی در این نوع سبک گچبری دیوار هم بسیار موثر است.

در گذشته از گچبری کلاسیک فقط برای گچبری سقف استفاده میشد اما امروزه با خلاقیت بالای هنرمندان و گچبران ماهر و خبره از این نوع گچبری زیبا بر روی تمامی دیوار ها استفاده میشود.

طرح های گچبری کلاسیک دیوار هم عبارتند از :

 • انواع گل گچی
 • گل های کنج قاب دیوار
 • گل دور قاب دیوار

گچبری کلاسیک دیوارپذیرایی

گچبری کلاسیک دیوار پذیرایی  باید توسط هنرمندان و متخصصان در این زمینه انجام شود زیرا این نوع گچبری دارای طرح و مدل های مختلفی است که هر کدام نیاز به مهارت و تجربه خاص و بالایی دارند.

انجام و اجرای این سبک گچبری برای دیوار پذیرایی   به دو روش انجام میشود که در روش اول استاد  گچبر مورد نظر شما در محل حاضر میشود و مدل گچبری مورد نظر شما  طراحی و اجرا می کند  و در روش دوم شما میتوانید از گچبری پیش ساخته استفاده کنید.که پیشنهاد گروه هنر برتر استفاده از روش دستی است زیرا هر طرحی که مد نظر شماست با توجه به محل اجرا ،به بهترین نحو ممکن طراحی و اجرا می گردد.

در گچبری کلاسیک دیوار پذیرایی میتوان از خطوط خط کشی شده و در برخی مواقع از اشکالی با انحناهای ساده و جذاب یا حتی شلوغ و شیک استفاده کرد که بستگی به سلیقه افراد دارد.

حالا اگر تا به حال فکری برای دیوار پذیرایی منزلتان نکرده اید ، پیشنهاد ما به شما اجرای گچبری کلاسیک  است که از خدمات ویژه و خاص مجموعه ما است که توسط افراد کاربلد و با تجربه طبق سلیقه و بودجه  مورد نظر شما ارائه میشود.

 

گچبری نئوکلاسیک دیوار

گچبری نئوکلاسیک دیوار در این سبک از گچبری، دیوارها  نسبت به سبک  گچبری کلاسیک کمی ساده تر اجرا می شود.

 

گچبری مدرن دیوار 

گچبری مدرن دیوار از قرن بیستم وارد تزئینات معماری و گچبری مدرن شد و از آن زمان هم پیشرفت زیادی داشته است و همین باعث شده تا علاقه مندان زیادی جذب این هنر شوند.

گچبری مدرن دیوار پذیرایی و اتاق خواب این امکان را به معماران و طراحان ساختمانی میدهد تا به بهترین شکل ممکن نورپردازی خانه را انجام دهند.

گچبری مدرن دیوار پذیرایی و اتاق ها در مجموعه هنر برتر توسط هنرمندان و گچبران خلاقی با ذوق بالا اجرا میشود و همچنین دارای طرح و مدل های مختلفی است که همه را مجذوب میکند.

مزایا گچبری مدرن دیوار :

 1. سادگی و در عین حال زیبایی
 2. قیمت مقرون به صرفه
 3. قابلیت استفاده در مکان های مختلف
 4. قابلیت رنگ آمیزی با هر نوع رنگی
 5. پوشش تاسیسات ساختمانی مثل کابل ها و لوله ها

 

گچبری مدرن دیوار پذیرایی

همانطور که گفته شد در گذشته از سبک گچبری کلاسیک با طرح و مدل های کلاسیک اجرا میشد اما روز به روز علاقه مردن تغییر کرد و روی به سبک های مدرن آوردند.

با این تغییرات امروزه افراد برای تغییر دکوراسیون منزل از گچبری های مدرن استفاده میکنند که یکی از کاربرد های آن برای گچبری دیوار پذیرایی میباشد.

برای گچبری مدرن لازم نیست همه چیز کاملا خط کشی شده باشد. در این سبک، اصول گچبری، طراحی ها و خطوط ساده و کج است که با تلفیق خطوط راست و زاویه های قائمه و همچنین گچبری خطوط نرم و منحنی در یک فضا، گچبری مدرن را به وجود می آورد.

این نوع گچبری میتواند در کنار نور پردازی اصولی باعث ایجاد محیطی دلنشین و آرامش بخش شود.

 

گچبری دیوار ساده و شیک

برای گچبری ساده و شیک دیوار پذیرایی یا اتاق ها باید تقسیم بندی ها و طراحی هایی از قبل صورت گیرد مانند کشو زنی، قالب سازی، دور سازی، جا چراغی زدن و نصب طرح های پیش ساخته گچی.

در ارائه این خدمات علاوه بر سرعت عمل و دقت و ظرافت ، خلاقیت برای اجرا نیز بسیار هائز اهمیت است که میتواند جلوه و ظاهری شیک و زیبا برای محیط ایجاد کند.

فرد گچبر باید اهل محاسبه و علاقمند به ترسیم طرح های هندسی و ترکیب آنها نیز باشد و صرفه جوئی در مصرف گچ را جدی بگیرد.

این تخصص و هنر به دو صورت گچبری پیش ساخته و گچبری دستی انجام میشود که هر کدام شرایط و ویژگی های خودشان را دارد.

حالا در این شرایط برخی افراد دوست دارند از طرح و مدل های شلوغ و پیچیده استفاده کنند و برخی دیگر به طرح های ساده و در عین حال شیک علاقه دارند.

 

گچبری دیوار پذیرایی

 

گچبری دیوار اتاق خواب

دیوار اتاق شاید به اندازه دیوار های ذیرایی مهم نباشد اما وقتی کسی قرار است دکوراسیون داخلی و دکوراتیو منزل را تغییر دهد ، بهتر است که تمامی قست های خانه را تغییر دهد.

دیوار اتاق ها نیز از قسمت های مهم هر اتاق هستند که میتوان با اجرای گچبری مناسب ، زیبایی و دلنشینی در اتاق ایجاد کرد.

طرح های گچبری دیوار تنوع زیادی دارند و میتوانند هر سلیقه ای را جذب کنند ، در نتیجه میتوانید از هر سبکی برای گچبری دیوار اتاق خواب استفاده کنید.

گچبری دیوار به گچبری دیوار پذیرایی محدود نمی‌شود و شامل انواع دیگر مثل گچبری دیوار اتاق خواب و گچبری دیوار تلویزیون و گچبری دیوار ساده و شیک می‌شود.

برای دیوار اتاق خواب فرزندان میتوانید از گچبری با طرح استفاده کنید و برای اتاق خواب زن و مرد از طرح های ساده اما شیک استفاده کنید.

 

گچبری دیوار پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون یکی از قسمت های مهم حال و پذیرایی هر خانه است که وقتی نمایی زیبا داشته باشد ، میتواند زیبایی محیط خانه را نیز دو چندان کند.

طراحی دیوار پشت تلویزیون، یکی از کارهایی است که سبب ایجاد نقطه کانونی در دکوراسیون داخلی می شود. تزیین و زیباسازی این قسمت، بی شک در جذاب تر شدن خانه تاثیرگذار می باشد.

برای اینکه پشت تلویزیون را خیلی شیک تزئین کنید راه های زیادی وجود دارد که از بهترین آنها میتوان به استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار ، استفاده از رنگ های خاص ، کناف کاری ، پی وی سی ف ، ام دی اف و سنگ کاری اشاره کرد که نمایی فوق العاده ایجاد میکنند.

اما روش دیگری با نام گچبری پشت تلویزیون وجود دارد که امروزه دارای طرح و مدل های بسیاری است و به همین دلیل میتواند یک محیط رویایی ایجاد کند و همین موارد باعث محبوبیت بیش از حد این خدمات شده است.

شما میتوانید طبق دکوراسیون داخلی منزل خود از طرح و مدل های مدرن و کلاسیک و سنتی و نئوکلاسیک این خدمات با رنگ های مورد نظر استفاده کنید با قیمتی به صرفه تر خانه تان را زیباتر کنید.

 

گچبری دیوار آتلیه

همانطور که میدانید دلایلی که باعث میشوند یک آتلیه مشتریان زیادی پیدا کند عکاسان حرفه ای ، تجهیزات پیشرفته ، نمای داخلی و محوطه ای شیک و زیبا و متناسب با هر سلیقه است که مورد پسند مشتریان باشد.

برای تزئین دکوراسیون داخلی آتلیه راه های زیادی وجود دارد که یکی از خاص ترین آنها گچبری دیوار یا سقف آتلیه میباشد که میتواند همراه با نور پردازی ویژه و زیبا باشد و محیطی شیک ایجاد کند.

برای این خدمت از گچبری دور لوستر و لامپ و همچنین مدل های مختلف گچبری پیش ساخته هم میتوانید استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات گچبری دیوار آتلیه ، سقف آتلیه و سایر قسمت های آتلیه با ما تماس بگیرید.

 

گچبری دیوار تالار

گچبری دیوار تالار ، گچبری سقف تالار و گچبری سایر قسمت های تالار از خدمات ویژه مجموعه هنر برتر میباشد که به صورت کاملا حرفه ای توسط بهترین و ماهر ترین گچبران ایران انجام میشود و دارای نازل ترین قیمت ها میباشد.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 

گچبری موتیف دیوار 

در طراحی گچبری جهت زیباسازی فضا مورد نظر استاد گچبر ازآیتم های محتلفی استفاده می کند یکی از این آیتم ها استفاده از موتیف دیوار است.

موتیف در گچبری شامل طرح تزئینی است که تکرار می شود و می توان از آن در بالای قاب دیوار ، چهارگوشه قاب ، وسط قاب و... استفاده کرد .در ادامه چند نمونه از گچبری موتیف دیوار اجرا شده توسط گروه گچبری هنربرتر را قرار می دهیم.

 

انواع روش های گچبری دیوار پذیرایی و اتاق ها

گچبری دستی دیوار

گچبری دستی دیوار همانطور که از نامش پیداست کار دست و هنر گچبر است و گچبری دستی دیوار و ستون طبق مهارت و تجربه و خلاقیت گچبر مورد نظر اجرا میشود.

گچبر یا گچکار ابتدا مخلوطی از آب و گچ را با نسبتی دقیق ترکیب می‌کند تا خمیر به دست آید. بعد آن را با دست شکل می‌دهد و از ابزارهای مختلفی برای کنده‌کار و حکاکی روی گچ استفاده می‌کند.

کنده‌کاری روی گچ نباید زمان زیادی بگیرد چون اگر گچ سفت شود دیگر امکان نقش‌بندی روی آن وجود ندارد. همچنین گچ نامرغوب هم نتیجه‌ی نهایی کار را خراب می‌کند. گچبری دستی به دلیل زمان و زحمت گچکار از گچبری مدرن و گچبری پیش ساخته هزینه بیشتری هم دارد.

 

انواع طرح و مدل های گچبری کلاسیک و مدرن دیوار

طرح و مدل های زمینه ای

طرح و مدل های زمینه ای امروزه زیاد برای گچبری دیوار استفاده میشود.

در این نوع گچبری میتوان قاب بندی گچی روی دیوار ایجاد کرد و یا از خدمات قاب بندی دیوار استفاده کرد و دیوار را بسیار شیک کرد.

طرح و مدل های شیشه ای

این نوع گچبری دیوار بسیار پر طرفدار است و برای دیوار راهرو و یا حاشیه های دیوار استفاده میشود که فضای زیبایی ایجاد میکند.

گچبری خاص دیوار

گچبری خاص دیوار معمولا سفارشی و تک است.از این نوع گچبری معمولا برای دیوار اصلی و بزرگ خانه و یا ستون اصلی خانه استفاده میشود که بسیار مجلل است و میتوان با نور پردازی این گچبری را خیلی شیک و لوکس کرد.

 

تزئین گچبری دیوار

تزئین این سبک گچبری از جمله هنر هایی میباشد که وابسته به معماری است و در هر برهه ای زمان دارای مدل ها و شیوه های مختلفی میباشد.

روشی که برای تزئینات گچبری دیوار در گذشته به کار میرفته است از طریق حکومت طولونی از عراق به مصر نیز منتقل یافت و اگر بخواهیم نمونه ای از آن را در جامع لولون بیان نمائیم، تزئیناتی است که روی سطوح داخلی و اطراف طاق ها و همچنین در دور پنجره ها به کار برده شده است.

امروزه نیز گچبران و هنرمندان حرفه ای زیادی هستند که این خدمات را انجام میدهند و هر کدام دارای روش و سبک های مختلفی هستند و از خلاقیت و هنر خود به زیبایی استفاده میکنند.

 

قیمت گچبری دیوار پذیرایی و اتاق

مجموعه هنر برتر هم یکی از مجموعه های تخصصی و حرفه ای در زمینه اجرای گچبری و تزئین گچبری دیوار میباشد.

در صورتی که درخواست اجرای خدمات گچبری ، راهنمایی و مشورت و یا قصد آگاهی از قیمت و هزینه گچبری دیوار دارید با شماره ما تماس بگیرید.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 


 • گچبری دیوار برای چه مکان ها و قسمت هایی اجرا میشود؟

  دیوار های پذیرایی و اتاق ها از قسمت های اصلی و مهم هر خانه هستند که میتوانید با استفاده از خدمات گچبری دیوار پذیرایی و اتاق خواب نمای زیبا و جذابی به منزل خود دهید و لذت ببرید.برای این کار میتوانید از مجموعه حرفه ای هنر برتر درخواست ارائه خدمات کنید

 • اجرای گچبری دیوار پذیرایی و اتاق چه مزیت هایی دارد؟

  • سادگی و در عین حال زیبایی
  • قیمت مقرون به صرفه
  • قابلیت استفاده در مکان های مختلف
  • قابلیت رنگ آمیزی با هر نوع رنگی
  • پوشش تاسیسات ساختمانی مثل کابل ها و لوله ها
  •  
 • خدمات گچبری دیوار چه طرح و مدل هایی دارد؟

  1. گچبری نقش برجسته
  2. گچبری زبره
  3. گچبری پته
  4. گچ بری مشبک
  5. گچبری لایه‌ای
  6. گچبری توخالی و توپر
  7. گچ بری کشته بری
  8. گچبری تخمه بری

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محمد
  بسيار حرفه اي ممنون از مطالب آموزنده تون
  • مدیر سایت

   سپاسگزارم

 • حدیث
  بسیار عالی کارتون فوق العاده است👌👌
  • مدیر سایت

   سلام سپاسگزارم 

 • امیر حنیفه
  سلام خیلی ام عالی برای بازدید چطور باید هماهنگ کنیم
  • مدیر سایت

   سلام سپاسگزارم.لطفا با شماره 09121671980تماس بگیرید

 • سینا
  سلام میشه لطفا نمونه گچبری دیوار بیشتر بزارید
  • مدیر سایت

   سلام بله حتما به زودی نمونه ای بیشتری از گچبری دیوار داخل سایت قرار میدیم.

 • علی امیری
  سلام من متراژ سالنم 50متره بنظرتون گچبری روی دیوارش قشنگ میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام 

   بله گچبران حرفه ای مجموعه ی هنر برتر بهترین طرح رو متناسب با فضای سالنتون  براتون اجرا می کنن.

   جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره 09123216508  در ارتباط باشید.

 • جابر خان محمدی
  سلام وقتتون بخیر میشه عکس های بیشتری از گچ بری دیوار داخل سایتتون بزارید؟
  • مدیر سایت

   سلام وقت شما هم بخیر بله حتما 

 • علی افخمی
  سلام برای دیوار پشت تلویزیون چه مدل گچبری پیشنهاد میدین؟
  • مدیر سایت

   سلام برای دیوار پشت تلویریون بستگی به سبک منزلتان که( کلاسیک ، نئوکلاسیک،سنتی،مدرن و...)طراحی های لازم طبق سلیقه و بودجه شما توسط هنرمندان گچبر تیم ما انجام می شود.برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09123216508 تماس بگیرید.

 • حميد
  سلام قيمت گچ بري ديوار چقدر ميشه؟؟
  • مدیر سایت

   سلام قیمت گچبری دیوار بستگی به طرح و حجم کار دارد.جهت مشاوره رایگان  گچبری با شماره 09123216508 در ارتباط باشید.

 • بهروز به گزين
  سلام وقت شما بخير گچبري ديوار پذيرايي چقد ميشه هزينه اش؟
  • مدیر سایت

   سلام قیمت گچبری دیوار بستگی به طرح انتخابی توسط شما دارد.جهت مشاوره رایگان گچبری با شماره 09123216508 در ارتباط باشید.

 • فریبا رزاقی
  کارتون عالیه خداقوت برای گچبری دیوار ساده چه پیشنهادی میدین؟
  • مدیر سایت

   سلام ممنونم لطف دارید.

   میتونید قاب های ساده ایجاد کنید و موتیف ساده روی این قاب ها استفاده کنید.

 • جابر خانی
  سلام طرح گچبری دیوار اتاق ساده قشنگ میشه یا شلوغ؟
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز

   بستگی به ابعاد و سلیقه کارفرما دارد. اصولا ااتاق های بزرگ را طرح گچبری دیوار را شلوغ تر انتخاب میکنند و اتاق های کوچک تر طرح گچبری دیوار و گچبری سقف را ساده تر انتخاب میکنند.

 • علیرضا یاراحمدی
  سلام برای گچبری دیوار پذیرایی چقد باید هزینه کنیم
  • مدیر سایت

   سلام 

   قیمت گچبری دیوار به عواملی مختلفی مثل ابعاد و طرح مورد نظر بستگی داره.برای مشاوره میتونید با شماره 09123216508 تماس بگیرید

 • ژیلا حسین نژاد
  سلام گچبری دیوار اتاق خواب چه مدلی قشنگ میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام 

   گچبری دیوار اتاق خواب بستگی به متراژ اتاق خواب،سلیقه کارفرما ،بودجه کارفرما دارد.با مشاوران ما(09123216508) تماس بگیرید تا بهترین طرح را با توجه به موارد بالا برای شما طراحی کنند.

تماس بگیرید