بهترین گچبری و بهترین گچبر

09123216508 همراه
بهترین گچبری و بهترین گچبر
اگر به دنبال بهترین گچبری در کرج و تهران و بهترین و ماهر ترین گچبر ها هستید ما به شما مجموعه متخصص گچبری هنر برتر را پیشنهاد میکنیم که یک مجموعه کاملا حرفه ای با کادری با تجربه و با سابقه درخشان هستند
هنر برتر
هنر برتر

در زندگی های امروزی طراحی و تزئینات دکوراسیون داخلی اهمیت و توجه زیادی برای خانواده ها پیدا کرده است و به گونه ای شده است که هر خانواده ای برای تغییر و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود از راه های زیادی استفاده میکنند که گچبری یکی از این روش ها است.

گچبری یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین روش های زیبایی دکوراسیون داخلی منزل است که امروزه انجام انجام میشود البته این کار باید توسط بهترین گچبر ها در بهترین گچبری انجام شود تا مشتریان نتیجه مورد نظر خود را در انتهای کار مشاهده کنند.

پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد آگاهی پیدا کنید...

 

بهترین گچبری در تهران و کرج

گچبری به مجموعه عملیات ساختمانی که برای تزئینات داخلی ساختمان و منزل انجام میشود میگویند که شامل گچبری سقف ، گچبری دندان موشی یا دندان خرگوشی ، طرح خط کوفی و گچبری ورساچ ، گچبری هندسی ، آرک ، گلویی ( ساده یا نور مخفی ) ، باکس نور مخفی و هالوژن ، گچبری سر ستون ، گچبری رو شومینه ، گچبری قاب آینه ، دور لوستری ، کشویی و تمسه و قاب میشود.

گچبری هنری بسیار حساس است که باید با دانش و مهارت و تمرکز بالا انجام شود و به همین علت است که بیشتر افراد برای استفاده از خدمات گچبری به دنبال بهترین گچبری هستند تا در نتیجه کاملا از اجرای کار راضی باشند.

حتما ضرب المثل هرچقدر پول بدهی ، آش میخوری را شنیده اید.

در مورد گچبری ساختمان هم دقیقا همینطور است یعنی اگر شما میخواهید بهترین گچبری را در منزل خود اجرا کنید بهتر است که از بهترین مجموعه یا شرکت گچبری استفاده کنید.

شاید قیمت و هزینه شما کمی بالا برود اما مطمئن هستید که بهترین نتیجه را مشاهده میکنید و همچنین گچبری های معتبر تضمین کار با کیفیت را به شما میدهند زیرا از کار خود مطمئن هستند.

مورد دیگری که باید اشاره کرد این است که بهترین گچبری های تهران و کرج و سایر استان ها از با کیفیت ترین و مرغوب ترین گچ ها برای اجرای گچبری و پروژه های خود استفاده میکنند و به همین علت است که شناخته شده و معتبر هستند و میتوان کاملا به آنها اهتماد و اطمینان کرد و بدون هیچ استرس و نگرانی خدمات گچبری ساختمان و منزل خود را به آنها سپرد.

حالا مجموعه گچبری هنر برتر یکی از بهترین و نام آشنا ترین گچبری های تهران و کرج است که با بیش از 15 سال سابقه درخشان و تجربه بالا توانسته در تهران و کرج پروژه های موفق زیادی را انجام دهد و مشتریان زیادی جذب کند و خداروشکر توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را نیز جلب کند.

مجموعه گچبری هنر برتر از جمله مجموعه هایی است که علاوه بر خدمات تخصصی و فوق حرفه ای گچبری ساختمان ، خدمات پتینه کاری و همچنین نقاشی هنری را با خلاقیت و مهارت بالا طبق سلیقه شما با کیفیت بالا و قیمت های بسیار منصفانه انجام میدهد تا شیک ترین خانه ها را داشته باشید و لذت ببرید.

 

بهترین گچبر ساختمان در تهران و کرج

گچبری ساختمان یکی از شیک ترین و مدرن ترین هنر ها و فعالیت هایی است که توسط گروه ها گچبری انجام میشود و البته باید گفت که توسط بهتری گچبر و به صورت ماهرانه و حرفه ای انجام میشود.

گچبری یکی از هنر هایی است که از زمان های قدیم در کاخ ها اجرا میشد و گچبری سنتی و دستی نام داشت که با طرح های سنتی اجرا میشد ولی امروزه همان گچبری تبدیل به گچبری مدرن و کلاسیک شده است که دارای طرح و مدل های شیک و جذابتری است که توسط بهترین گچبر های مجموعه هنر برتر به بهترین شکل اجرا میشوند.

حالا فکر میکنید در چه موقعی به بهترین و ماهر ترین گچبر نیاز دارید؟

همانطور که میدانید سلیقه تمامی افراد با یکدیگر متفاوت است و هر فرد یا هر خانواده ای برای تزئین دکور داخلی منزل خود از راه هایی مثل گچبری استفاده میکند.

افرادی هستند که سنتی پسند هستند و ترجیح میدهند فضای سنتی در منزل خود ایجاد کنند ، به همین دلیل از گچبری سنتی استفاده میکنند.

افرادی هم هستند که راه های جدید و مد را دوست دارند و به همین علت از گچبری مدرن استفاده میکنند.

افرادی هم هستند که باید در محیط قرار بگیرند و تمامی مدل های گچبری را مشاهده کنند تا بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.(ما به این افراد گچبری پیش ساخته را پیشنهاد میکنیم که در مقاله مربوطه کاملا با آن آشنا میشوید)

حالا هیچ فرقی ندارد که از کدام روش برای زیبایی منزل خود استفاده کنید بلکه مهم ترین نکته این است که از بهترین گچبر برای اجرای طرح خود در منزلتان درخواست کنید تا هیچ مشکلی ایجاد نشود.

مجموعه گچبری هنر برتر کاملا در تهران و شناخته شده است و تمامی مشتریان از کار این مجموعه راضی هستند زیرا هنر برتر دارای کادری از گچبران حرفه ای و متخصص است که با دل و جون و با دقت و تمرکز بالا تمامی کار ها را انجام میدهند و مشتریان فرق بین گچبر حرفه ای و گچبری تازه کار را کاملا متوجه میشوند.

 

بهترین گچبر ایران

گچبری از هنر های سنتی است که در زمان های گذشته بسیار مورد استقبال و استفاده قرار گرفته است و مثلا برای کاخ ها و خانه های سلطنتی و غیره استفاده میشد.

امروزه هم استفاده های زیادی از این هنر در مکان های مختلف میشود اما نکته و فرقی که وجود دارد این است که در گذشته این خدمات با سبک های سنتی انجام میشد و امروزه سلیقه افراد بیشتر به سبک های مدرن است.

ایران کشوری با اصالت است که در هر زمینه دراای افراد با تجربه و کاربلد است و در زمینه گچبری هم دراای گچبران حرفه ای است که گچبران مجموعه هنر برتر هم از بهترین گچبر های ایران هستند و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان.

 

گچبر

همانطور که میدانید کسی که فعلی را انجام میدهد فاعل میشود و همین شرایط در گچبری هم وجود دارد که کسی که این کار را انجام میدهد و در آن مهات و تخصص و تجربه دارد گچبر نام دارد.

کسی که این کار را انجام میدهد هم میتواند خودش به تنهایی خدمات را ارائه دهد و هم اینکه میتواند گروه و اکیپی تشکیل دهد تا به کمک یکدیگر خدمات را با کیفیت و سرعت بالا انجام دهند.

تمامی این افراد یا باید دوره های آموزشی را به طور کامل گذرانده باشند و یا اینکه شاگردی گچبران حرفه ای را کرده باشند و خودشان هم حرفه ای شده باشند.

خلاصه که اگر قصد انجام گچبری را داشتید حتما از بهترین گچبری که سراغ دارید استفاده کنید.

 

خدمات بهترین گچبری در تهران و کرج

 گچ بری با نقش برجسته

در این شیوه ابتدا سطح کار گچکاری می شود به این ترتیب زمینه با گچ اندود شده و نقش سفارشی روی گچ ایجاد می شود. نقش برجسته برای نقوش گل و بته و نقوش هندسی انتخاب خوبی است و برجستگی لازم را ایجاد می کند.

گچبری دیوار

گچبری دیوار یکی از این روش های شیک و مدرن است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد و خانواده های زیادی برای دیوار پذیرایی یا اتاق خواب ها از گچبری استفاده میکنند.

گچ بری برهشته

گچبری برهشته برجستگی زیادی نسبت به زمینه ایجاد می کند و قسمت های برآمده از سطح گچکاری شده بیرون می آید. قدمت این نوع گچبری به دوران باستان بر می گردد.

گچ بری تخمه کن –تخمه بری

گچ سفید و نرم ابتدا غربال شده و به نهایت درجه نرمی می رسد. این گچ نرم برای اجرای طرح های گچکاری و گچبری های هنری رنگی استفاده می شود. در تخمه بری نقوش آبرنگی در عمق گچ ایجاد شده و به مرور زمان فرو نمی ریزد.

گچبری زبره

از لحاظ برجستگی، گچبری زبره را می توان بین گچبری نقش برجسته و گچبری برهشته در نظر گرفت. در این شیوه از گچبری کار بدون مالش و پرداخت در گوشه ها انجام می شود. به همین دلیل گوشه های کار تیز بوده و دارای بریدگی و گوشه های تیز است.

گچبری دور لوستر و لامپ

گچبری دور لوستر و دور لامپی یکی از شیک ترین و خاص ترین خدمات گچبری است که با هر سلیقه ای سازگاری دارد یعنی اینکه بیشتر افراد با سلیقه های مختلف به این مدل گچبری علاقه زیادی دارند و معمولا خانواده ها برای تغییر دکوراسیون خانه خود از این مدل گچبری هم استفاده میکنند.

گچ بری لکه یا کلوخی

گچبری لکه یا گچکاری کلوخی، بومی ایران نیست و در قرن سیزدهم هجری از مغرب زمین به ایران آورده شد. هنرمندان غربی تاثیر زیادی در خلق آثاری به شیوه کلوخی داشته اند. برجستگی های ایجاد شده در روش کلوخی به طرز اغراق آمیزی بیش از حد معمول است.

گچبری کشته بری

در کشته بری ابتدا روی سطح مورد نظر را گچ زیره کشیده و بعد روی همین قسمت گچ نرمه کشیده می شود. قطر گچ نرمه نباید بیش از ۲ میلیمتر باشد. پیاده سازی طرح نهایی روی این گچ نرم انجام می شود که نیاز به سرعت عمل بالایی دارد. این شیوه در دوران صفویه در ساختمان سازی با شکوه بیشتری انجام می شده است.

گچ بری پته

از قرن هشتم هنرمندان گچکار با آهار زدن کرباس با گچ این هنر را ابداع کردند. در این شیوه کرباس گچکاری شده، پس از خشک شدن شبیه مقوا سخت می شد. این کرباس برای گچکاری شدن و انجام گچبری های هنری آمادگی لازم را داشت. کرباس گچبری شده پس از تکمیل و پرداخت نهایی، روی دیوار مورد نظر چسبانده می شود.

گچبری گلویی

گچبری گلویی از ترک خوردن کنج سقف و دیوار جلوگیری میکند و همچنین رنگ سقف و دیوار را به زیبایی از هم جدا میکند که این کار باعث زیبایی در نقاشی و منزل شما میشود.

گچ بری مشبک

گچبری مشبک یکی از دشوارترین و ظریف ترین نوع گچکاری است. در این شیوه گچکار، یک لایه نازک از گچ را با فاصله ۲۵-۱۵ سانتیمتری نسبت به زمینه مورد نظر ایجاد می کرد. پس از خشک شدن و گرفتن گچ، هنرمند به طرح اندازی روی گچ پرداخته و سپس شروع به خالی کردن قسمت های طرح می کند. در نهایت طرح مشبک شبیه به تور بافته شده با ضخامت بسیار باریک به وجود می آید.

گچ بری لایه ای

هنگامی که هدف استفاده از چند رنگ در گچبری باشد باید از شیوه گچبری لایه ای استفاده کرد. ابتدا با گچ زنده زیر سازی انجام و صاف می شود و سپس با گچ کشته روی این گچ لایه ای کشیده می شود و کار به همین ترتیب با رنگ های مختلف ادامه پیدا می کند. چنانچه ضخامت هر لایه بیش از ۲ میلیمتر باشد، گچ ترک خواهد خورد.

گچبری توپر و تو خالی

در گچبری توپر ابتدا سطح صاف به عمق ۲ سانتی متر با ظرافت کنده می شود. در واقع خطوط اصلی طرح به صورت مستقیم و یا مایل برجسته دیده می شود. سطح صاف در قسمت های خالی شده و در قسمت های دیگر پر دیده می شود.

طرح های حاشیه ای

این شیوه گچبری اغلب در کناره و حاشیه سقف ها، گوشه های راه پله، کناره های راهرو و همه گوشه ها و زوایا اجرا می شود. گچبری حاشیه یکی از پر طرفدارترین نوع گچ بری است که در ساختمان انجام می گیرد و بر زیبایی بنا می افزاید.

طرح های زمینه ای و سطح

این نوع طراحی بر روی سقف  و دیوار قابل اجرا است و یک سطح کلی را با نظمی خاص در بر می گیرد. با استفاده از این شیوه می توان قاب های گچی را نیز بر روی دیوارهای گچی ایجاد کرد که زیبایی خاصی دارند. طرح های تذهیب، مقرنس و اقسام گل های ریز و درشت به همراه طرح های درخواستی مشتری، قابل اجرا در طرح های زمینه ای می باشد.

 طرح های خاص

این نوع از گچبری به صورت تکی و ویژه برای اماکن خاص سفارش داده می شود. اغلب کار به صورت مجزا آماده شده و بر روی سازه نصب می شود. بهترین مکان برای استفاده از این طرح ها،سر در، دیوار بالای شومینه، سر قاب و روی ستون ها می باشد.

 

بهترین گچبری در غرب تهران

گچبری هنر برتر آماده ارائه کلیه خدمات گچبری ساختمان در غرب تهران , گچکاری ساختمان در کلیه مناطق حومه غربی تهران اععم از سعادت آباد , شهرک غرب , جنب آباد , پونک , آریاشهر و صادقیه ,آزادی , استاد معین , جی , بهبودی ,ستارخان ,تهرانسر ,آذری , یافت آبادو.. با کیفیت برتر پذیرفته و در اسرع وقت اجرا میشود.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : گچبری مدرن ، اجرای ورق طلا ، قاب بندی دیوار

 

بهترین گچبری در شرق تهران

گچبری در رسالت , گچکاری و گچبری در تهرانپارس  و گچبری ساختمان در فرجام , سید خندان , حکیمیه , پاسداران , شریعتی , خیابان بهار, میدان امام حسین , پیروزی , نیروی هوایی , افسریه و کلیه مناطق و محله های شرق تهران توسط کادر حرفه ای هنر برتر پذیرفته و انجام میشوند.

 

بهترین گچبری در شمال تهران

خدمات اکیپ گچبری هنر برتر در کلیه مناطق شمالی تهران اعم از تجریش , نیاوران , پارک وی , شمیرانات ,قیطریه ,دولت ,ونک, الهیه, زعفرانیه , جردن, آرژانتین, خیابان ولیعصر و.. با قیمت های توافقی و کیفیت هنری اجرا میشوند.

 

بهترین گچبری در جنوب و مرکز تهران

اکیپ های گروه هنر برتر آماده ارائه خدمات در مناطق مرکزی و جنوبی تهران اعم از مناطق بازار تهران , شوش , مولوی , خیام , راه آهن , امام خمینی , شهر ری ,خانی آباد , نظام آباد و.. هستند .

با ما تماس بگیرید.

در نتیجه که مجموعه گچبری هنر برتر یکی از شناخته ترین و بهترین گچبری ها در تهران و کرج است که دارای کادری از گچبران و افراد هنرمند و خلاق است که تمامی خدمات را به بهترین شکل و با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام میدهند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با شماره 09123216508 تماس بگیرید.

 


 • بهترین گچبر ساختمان در تهران کیست؟

  یکی از بهترین، معتبر ترین، شناخته ترین، با تجربه ترین و ماهر ترین مجموعه های گچبری در ایران مجموعه هنر برتر میباشد که آماده اجرای انواع خدمات گچبری با تضمین کیفیت و قیمت میباشد.

 • چگونه بهترین گچبر ساختمان را پیدا کنیم؟

  برای پیدا کردن ماهر ترین گچبر میتوانید کلمه بهترین گچبر را گوگل جست و جو کنید و ببینید که سایت مجموعه هنر برتر در لینک اول است و همچنین میتوانید نمونه پروژه ها و کارهای مختلف را مشاهده کنید و اطمینان خاطر پیدا کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • امید
  سلام شما چ نوع گچبری یا گچکاری را برای اتاق خواب ها یا کلا ساختمان پیشنهاد میکنید که بعد روانشناختی کار و آرامش توش اجرا شده باشه که تکراری وخسته کننده نشه
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز این مسئله دو نکته حائز اهمیت داره :

   1-سلیقه کارفرما

   2-اصول و قواعد طراحی داخلی 

   که استادکاران ما با تجربه ای که دارند، این دو رو با هم تلفیق میکنند و بهترین طراحی را برای منزل شما انجام میدن که همیشه از دیدنش لذت ببرید.برای مشاوره بیشتر با شماره 09123216508 تماس بگیرید.

تماس بگیرید