گچبری ستون و سر ستون

09123216508 همراه
نمونه کار های گچبری ستون و سر ستون

اجرای گچبری ستون و سر ستون با گچبران حرفه ای و کاربلد همراه با قیمت مناسب و کیفیت بالا از دیگر خدمات مجموعه گچبری هنر برتر است که طرفداران و علاقه مندان زیادی دارد و افراد زیادی درخواست این خدمات را دارند

هنر برتر
هنر برتر

گچبری ستون

ستون های یکی از اجزای اصلی و غیر قابل حذف ساختمان های مسکونی و اداری هستند که به خاطر استحکامات در مکان های بزرگ قرار داده میشوند و معمولا افراد بهترین گزینه را برای طراحی و تزئین ستون ها و سر ستون ها انتخاب میکنند.

راه های زیادی برای تزئین و زیبایی دکور داخلی و ستون و سر ستون ها وجود دارد که یکی از محبوب ترین این روش ها گچبری ستون و سرتون است که جزو خدمات گچبری است که توسط مجموعه هنر برتر در تهران و کرج اجرا میشود.

 

گچبری ستون و سر ستون

همانطور که در ابتدا گفته شد در برخی مکان ها و خانه های بزرگ برای استحکام بیشتر ، هنگام ساخت پروژه مورد نظر در وسط آن از ستون استفاده میشود.

در معماری اصیل ایرانی ستون نشان دهنده شکوه عمارت میباشد که به صورت گچی یا سنگی میباشد که با اجرای گچبری روی آنها جلوه خاصی میگیرند ، البته میتوان از کناف ، کاغذ دیواری یا رنگ استفاده کرد اما گچبری بهترین و شیک ترین گزینه است.

درست است که وجود ستون در وسط پذیرایی یا آشپزخانه یا هرجای دیگری ظاهری خوشایندی ندارد اما بالاخره راه هایی مانند گچبری ستون و سر ستون و یا آینه کاری ستون وجود دارند که میتوانند نما و فضای زیبا و شیکی را در محل مورد نظر ایجاد کنند تا هیچ حس بدی به وجود ستون ها نداشته باشید.

این نوع گچبری برای مکان هایی مانند ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی مانند خانه ها ، هتل ها و تالار ها و غیره استفاده میشوند تا هم با وجود ستون ها سلامت افراد تضمین شود و هم ظاهری شیک و دلنشین را در محل ایجاد کند.

این سبک گچبری برای ساختمان به دو روش گچبری دستی ستون انجام میشود که در این روش شما ابتدا طرح و مدل مورد نظر خود را پیدا و انتخاب میکنید و طرح را گچبر مورد نظر خود به اشتراک میگذارید و در وقت تعیین شده گچبر برای اجرا طرح در محل حاضر میشود.

روش دوم هم گچبری پیش ساخته ستون است که باز هم شما طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب میکنید و از یک مجموعه گچبری درخواست ساخت گچبری پیش ساخته میکنید و در انتها گچبری ها پیش ساخته را روی ستون و سر ستون محل مورد نظر نصب میکنید که تمامی این خدمات را میتوانید با خیال راحت به مجموعه گچبری هنر برتر بسپارید.

 

انواع خدمات گچبری ستون و سر ستون

گچبری ستون پذیرایی

همانطور که گفته شد ستون هایی ممکن است در وسط پذیرایی و هال منازل بنا شده باشد تا باعث استحکام منازل شود و برای زیبایی منزل خود میتوانید برای آنها از طرح های زیبای گچبری استفاده کنید.

گچبری ستون آشپزخانه

آشپزخانه هم مانند پذیرایی ممکن است دارای ستون باشد که اگر ساده و بدون مدل باشد از زیبایی مکان کم میکند و بهتر است از این خدمات برای ستون آشپزخانه برای زیبایی آشپزخانه استفاده کنید.

همچنین لازم است بدانید که در کنار این نوع گچبری ، برای زیبا سازی سقف پذیرایی و آشپزخانه منزل خود نیز میتوانید نمونه های گچبری سقف را مشاهده کنید و از این خدمات استفاده کنید.

گچبری ستون گرد

گچبری ستون گرد که بیشتر مورد استفاده در لاوی هتلها وویلاها میباشد  به صورت ساده ورنگ امیزی سنگ نما جلوه میدهندوگچبری سر ستون ان را میتوان به صورت گلویی ویا به صورت گچبری برش خورده گل وبوته تزیین کرد همچنین  ستون گرد قابل اجرادر تالارهای لوکس در نشیمنگاه عروس و داماد میباشد.

گچبری ستون تخت

گچبری ستون تخت مورد استفاده در منازل مسکونی در راهروها وکناره آیینه دیواری میباشد از گچبری روی ستون تخت به صورت چهارگوش در انواع سالنها استفاده میشودبرای زیبایی و پوشاندن ستونهای فلزی ویا لوله های فاضلاب که نمای بدی به منزل ما میدهند این خدمات مورد استفاده قرار میگیرد.

گچبری ستون نیم گرد

ستون نیم گرد قابل استفاده در دور آینه ها کنج دیوارها،زیر لبه ارکهای اپن اشپزخانه راهروها برای زیبایی منزل بکار میرود.

گچبری ستون چند ضلعی

گچبری این نوع ستونها به صورت چهار ضلعی،شش ضلعی،هشت ضلعی انجام میشود ستونهای چند ضلعی بعلت تنوع درطرح بروز تر وشیک تر از گچبری به صورت ستون گرد وتخت میباشد.  

گچبری ستون پای کوتاه

این نوع گچبری در روی اپن ها وکنار در اتاق خوابها به همراه سرستون زیبایی چشمگیری به منزل میبخشد.

گچبری پیش ساخته ستون

همانطور که میدانیم امروزه گچبری پیش ساخته جایگزین گچبری دستی شده است از مزایای گچبری دستی ستون طبیعتی بودن آن وتمیز ودقیق اجرا شدن طرح میباشد.

گچبری سرستون به صورت پیش ساخته ودستی

گچبری روی ستون چه به صورت گرد یا تخت یا چهار گوش اجرا شود زیبایی خاصی به منزل میدهد.

 

گچبری ستون پذیرایی

همانطور که گفته شد ستون هایی ممکن است در وسط پذیرایی و هال منازل بنا شده باشد تا باعث استحکام منازل شود و برای زیبایی منزل خود میتوانید برای آنها از طرح های زیبای گچبری استفاده کنید.

این هنر برای پذیرایی میتواند نمای زیبایی در داخل خانه ایجاد کند.

 

گچبری ستون وسط پذیرایی

ستون ها وسط پذیرایی از ستون های اصلی هر خانه هستند که مهندسین برای امنیت و استحکام قرار میدهند و تحت هیچ شرایطی قابل جابجایی یا حذف نیستند.

ستون های دیگری هم در برخی خانه ها وجود دارد که هدف آنها زیبایی و تزئینی است.

همه این ستون ها به صورت ساده و بدون طرح هیچ کارایی خاصی ندارند و بلکه زیبایی خانه را هم کم میکنند اما میتوان با گچبری آنها شخصیت و هویت و جلوه خاصی به آنها بدهید.

 

گچبری ستون مربع

معمولا در بیشتر مکان های تازه ساخت و امروزه با متراژ های بالای 70 متر ، از ستون استفاده میشود و این ستون ها هم معمولا مربعی هستند.

این ستون ها اگر به صورت ساده در محیط باشند از زیبایی محیط کم میکنند و به همین علت میتوان از گچبری یا آینه کاری برای زیبایی آنها استفاده کرد.

اگر قصد دارید ستون های مربعی را گچبری کنید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : اجرای ورق طلا و نقره ، گچبری نئوکلاسیک ، گچبری مدرن ، گچبری سنتی و دستی

 

گچبری ستون کنار دیوار

برخی ستون ها هم هستند که کنار دیوار وجود دارند و اگر از خدمات گچبری این نوع ستون ها استفاده کنید بسیار زیبا و شیک میشوند.

این ستون ها در برخی موارد به دستور مهندسین برای استحکام بیشتر قرار داده میشوند و در برخی موارد هم طبق نظر صاحب خانه برای تغییر دکوراسیون و زیبایی قرار داده میشود.

در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید.

 

گچبری ستون وسط هال

ستون وسط هال و پذیرایی ، هم برای امنیت و استحکام بنا و در برخی موارد هم برای زیبایی و تزئین ایجاد میشود که ستون هم مانند دیوار اگر ساده و سفید باشد هیچ زیبایی خاصی ندارد و بعد از مدتی چشم و دل را میزند اما میتوان با روش های مختلفی مانند خدمات تخصصی گچبری این ستون ها را از حالت ساده و بی روح خارج کرد.

 

طرح های گچبری ستون

گچبری ستون و سر ستون دارای طرح و مدل های مختلف و متنوعی است و میتواند هر سلیقه ای را جذب خودش کند.

مثلا ستون های تخت دارای مدل های مختلف ، ستون های گرد دارای مدل های مختلف و سایر ستون ها نیز هر کدام مدل ها و طرح های مخصوصی دارند که هم میتوانید در سایت ما و هم در سایت های مختلف مشاهده کنید و در صورت نیاز به اجرای خدمات با شماره های ما تماس بگیرید.

 

هزینه و قیمت گچبری ستون و سر ستون

همانطور که گفته شد این نوع گچبری از خدمات ویژه مجموعه هنر برتر میباشد که توسط گچبران حرفه ای با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام میشود.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت گچبری ستون و سر ستون ساختمان با ما تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید