گچبری ستون و سر ستون

09123216508 همراه
نمونه کار های گچبری ستون و سر ستون
اجرای گچبری ستون و سر ستون با گچبران حرفه ای و کاربلد همراه با قیمت مناسب و کیفیت بالا از دیگر خدمات مجموعه گچبری هنر برتر است که طرفداران و علاقه مندان زیادی دارد و افراد زیادی درخواست این خدمات را دارند
هنر برتر
هنر برتر

گچبری ستون -گچبری سر ستون

آموزش گچبری ستون و سرستون

ستون ها یکی از اجزای اصلی و غیر قابل حذف ساختمان های مسکونی و اداری هستند که به خاطر استحکامات در مکان های بزرگ قرار داده میشوند و معمولا افراد بهترین گزینه را برای طراحی و تزئین ستون ها و سر ستون ها انتخاب میکنند.

راه های زیادی برای تزئین و زیبایی دکور داخلی و ستون و سر ستون ها وجود دارد که یکی از محبوب ترین این روش ها گچبری ستون و سرتون است که جزو خدمات گچبری است که توسط مجموعه هنر برتر در تهران و کرج اجرا می شود.

 

گچبری ستون و سر ستون

همانطور که در ابتدا گفته شد در برخی مکان ها و خانه های بزرگ برای استحکام بیشتر ، هنگام ساخت پروژه مورد نظر در وسط آن از ستون استفاده میشود.

در معماری اصیل ایرانی ستون نشان دهنده شکوه عمارت میباشد که به صورت گچی یا سنگی میباشد که با اجرای گچبری روی آنها جلوه خاصی میگیرند ، البته میتوان از کناف ، کاغذ دیواری یا رنگ استفاده کرد اما گچبری بهترین و شیک ترین گزینه است.

درست است که وجود ستون در وسط پذیرایی یا آشپزخانه یا هرجای دیگری ظاهری خوشایندی ندارد اما بالاخره راه هایی مانند گچبری ستون و سر ستون و یا آینه کاری ستون وجود دارند که میتوانند نما و فضای زیبا و شیکی را در محل مورد نظر ایجاد کنند تا هیچ حس بدی به وجود ستون ها نداشته باشید.

این نوع گچبری برای مکان هایی مانند ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی مانند خانه ها ، هتل ها و تالار ها و غیره استفاده میشوند تا هم با وجود ستون ها سلامت افراد تضمین شود و هم ظاهری شیک و دلنشین را در محل ایجاد کند.

این سبک گچبری برای ساختمان به دو روش گچبری دستی ستون انجام میشود که در این روش شما ابتدا طرح و مدل مورد نظر خود را پیدا و انتخاب میکنید و طرح را گچبر مورد نظر خود به اشتراک میگذارید و در وقت تعیین شده گچبر برای اجرا طرح در محل حاضر میشود.

روش دوم هم گچبری پیش ساخته ستون است که باز هم شما طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب میکنید و از یک مجموعه گچبری درخواست ساخت گچبری پیش ساخته میکنید و در انتها گچبری ها پیش ساخته را روی ستون و سر ستون محل مورد نظر نصب میکنید که تمامی این خدمات را میتوانید با خیال راحت به مجموعه گچبری هنر برتر بسپارید.

 

انواع خدمات گچبری ستون و سر ستون

گچبری ستون پذیرایی

همانطور که گفته شد ستون هایی ممکن است در وسط پذیرایی و هال منازل بنا شده باشد تا باعث استحکام منازل شود و برای زیبایی منزل خود میتوانید برای آنها از طرح های زیبای گچبری استفاده کنید.

گچبری ستون آشپزخانه

آشپزخانه هم مانند پذیرایی ممکن است دارای ستون باشد که اگر ساده و بدون مدل باشد از زیبایی مکان کم میکند و بهتر است از این خدمات برای ستون آشپزخانه برای زیبایی آشپزخانه استفاده کنید.

همچنین لازم است بدانید که در کنار این نوع گچبری ، برای زیبا سازی سقف پذیرایی و آشپزخانه منزل خود نیز میتوانید نمونه های گچبری سقف را مشاهده کنید و از این خدمات استفاده کنید.

گچبری ستون گرد

گچبری ستون گرد که بیشتر مورد استفاده در لاوی هتلها و ویلاها میباشد  به صورت ساده ورنگ امیزی سنگ نما جلوه میدهندوگچبری سر ستون ان را میتوان به صورت گلویی ویا به صورت گچبری برش خورده گل وبوته تزیین کرد همچنین  ستون گرد قابل اجرادر تالارهای لوکس در نشیمنگاه عروس و داماد میباشد.

گچبری ستون تخت

گچبری ستون تخت مورد استفاده در منازل مسکونی در راهروها وکناره آیینه دیواری میباشد از گچبری روی ستون تخت به صورت چهارگوش در انواع سالنها استفاده میشودبرای زیبایی و پوشاندن ستونهای فلزی ویا لوله های فاضلاب که نمای بدی به منزل ما میدهند این خدمات مورد استفاده قرار میگیرد.

گچبری ستون نیم گرد

ستون نیم گرد قابل استفاده در دور آینه ها کنج دیوارها،زیر لبه ارکهای اپن اشپزخانه راهروها برای زیبایی منزل بکار میرود.

گچبری ستون چند ضلعی

گچبری این نوع ستونها به صورت چهار ضلعی،شش ضلعی،هشت ضلعی انجام میشود ستونهای چند ضلعی بعلت تنوع درطرح بروز تر وشیک تر از گچبری به صورت ستون گرد وتخت میباشد.  

گچبری ستون پای کوتاه

این نوع گچبری در روی اپن ها وکنار در اتاق خوابها به همراه سرستون زیبایی چشمگیری به منزل میبخشد.

گچبری پیش ساخته ستون

همانطور که میدانیم امروزه گچبری پیش ساخته جایگزین گچبری دستی شده است از مزایای گچبری دستی ستون طبیعتی بودن آن وتمیز ودقیق اجرا شدن طرح میباشد.

گچبری سرستون به صورت پیش ساخته ودستی

گچبری روی ستون چه به صورت گرد یا تخت یا چهار گوش اجرا شود زیبایی خاصی به منزل میدهد.

 

گچبری ستون پذیرایی

همانطور که گفته شد ستون هایی ممکن است در وسط پذیرایی و هال منازل بنا شده باشد تا باعث استحکام منازل شود و برای زیبایی منزل خود میتوانید برای آنها از طرح های زیبای گچبری استفاده کنید.

این هنر برای پذیرایی میتواند نمای زیبایی در داخل خانه ایجاد کند.

گچبری ستون پذیرایی در دو روش گچبری ستون دستی و گچبری پیش ساخته اجرا می شود. در گچبری پیش ساخته قالب آماده است و شما می توانید قبل از نصب طرح مورد نظر خود را مشاهده نمائید؛ اما در گچبری دستی شما طرح مورد نظر خود را به تیم ماهر هنر برتر سفارش می دهید و آن ها با توجه به درخواست شما گچبری ستون را به بهترین شکل آماده می کند.ژ

 

گچبری ستون وسط پذیرایی

با ستون های اضافه در وسط نشیمن ، آشپزخانه و سایر فضاها چه کار کنیم؟ در ابتدا سعی کنید این ستون را با روش سازه ای حذف کنید ، اما در بسیاری از موارد امکان حذف ستون وجود ندارد و باید به فکر زیباسازی آن باشید.

ستون ها وسط پذیرایی از ستون های اصلی هر خانه هستند که مهندسین برای امنیت و استحکام قرار میدهند و تحت هیچ شرایطی قابل جابجایی یا حذف نیستند.

ستون های دیگری هم در برخی خانه ها وجود دارد که هدف آنها زیبایی و تزئینی است.

همه این ستون ها به صورت ساده و بدون طرح هیچ کارایی خاصی ندارند و بلکه زیبایی خانه را هم کم میکنند اما میتوان با گچبری آنها شخصیت و هویت و جلوه خاصی به آنها بدهید.

گچبری ستون وسط پذیرایی راه حل ایده آل است که می تواند به ستون های وسط حال جلوه زیبایی ببخشد.

یک ستون موجود وسط پذیرایی در نگاه اول ممکن است زیبایی پذیرایی را از بین ببرد ولی با یک طرح و مدل گچ بری شیک، می توانید همان ستون زمخت را به یک اثر هنری چشم انداز تبدیل کنید.

گچبری ستون پذیرایی توسط تیم هنر برتر بر روی تعداد زیادی از ستون ها انجام شده است و ظاهر زیبایی برای ستون ساختمان های مسکونی، هتل ها و رستوران ها ایجاد کرده است. 

 

گچبری ستون مربع

معمولا در بیشتر مکان های تازه ساخت و امروزه با متراژ های بالای 70 متر ، از ستون استفاده میشود و این ستون ها هم معمولا مربعی هستند.

این ستون ها اگر به صورت ساده در محیط باشند از زیبایی محیط کم میکنند و به همین علت میتوان از گچبری یا آینه کاری برای زیبایی آنها استفاده کرد.

اگر قصد دارید ستون های مربعی را گچبری کنید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : اجرای ورق طلا و نقره ، گچبری نئوکلاسیک ، گچبری مدرن ، گچبری سنتی و دستی

 

گچبری ستون کنار دیوار

اگر به دنبال طراحی و تزیین ستون کنار دیوار هستید. این را فراموش نکنید که از نظر طراحی ستون باید با دیوار هماهنگی داشته باشد. 

برخی ستون ها هم هستند که کنار دیوار وجود دارند و اگر از خدمات گچبری این نوع ستون ها استفاده کنید بسیار زیبا و شیک میشوند.

این ستون ها در برخی موارد به دستور مهندسین برای استحکام بیشتر قرار داده میشوند و در برخی موارد هم طبق نظر صاحب خانه برای تغییر دکوراسیون و زیبایی قرار داده میشود.

در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید.

 

گچبری ستون وسط هال

گچ بری راه حلی است که می تواند به ستون های وسط حال جلوه زیبایی ببخشد.

ستون وسط هال و پذیرایی ، هم برای امنیت و استحکام بنا و در برخی موارد هم برای زیبایی و تزئین ایجاد میشود که ستون هم مانند دیوار اگر ساده و سفید باشد هیچ زیبایی خاصی ندارد و بعد از مدتی چشم و دل را میزند اما میتوان با روش های مختلفی مانند خدمات تخصصی گچبری این ستون ها را از حالت ساده و بی روح خارج کرد.

در تزيين ستون وسط حال به نوع سبک دکوراسیون (مدرن یا کلاسیک) توجه نمایید.

 

طرح های گچبری ستون

گچبری ستون و سر ستون دارای طرح و مدل های مختلف و متنوعی است و میتواند هر سلیقه ای را جذب خودش کند.

مثلا ستون های تخت دارای مدل های مختلف ، ستون های گرد دارای مدل های مختلف و سایر ستون ها نیز هر کدام مدل ها و طرح های مخصوصی دارند که هم میتوانید در سایت ما و هم در سایت های مختلف مشاهده کنید و در صورت نیاز به اجرای خدمات با شماره های ما تماس بگیرید.

 

طرح ستون گچی

اگر شما به دنبال یک ستون گچی ساده شیک برای آپارتمان خود هستید ، این طرح کاملا برای شما مناسب است.

از گچ برای مکان های مسکونی و تجاری استفاده می شود. ایده آل برای ساخت و مرمت نیز هست. برای طراحی ها و ساختارهای بسیار ظریف و مدرن ، و همچنین برای کارهای اساسی و روزمره ، ممکن است از گچ استفاده شود. با استفاده های بسیار زیاد ، امیدواریم بدانید که در صورت تصمیم به استفاده از گچ و ستون گچی ساده برای خانه رویایی خود ، از نظر طراحی گزینه های زیادی خواهید داشت.

رنگ پیش فرض طرح ستون گچی ساده سفید است ، گرچه همیشه می توانید رنگ را آزمایش کنید.

 

 

هزینه و قیمت گچبری ستون و سر ستون

همانطور که گفته شد این نوع گچبری از خدمات ویژه مجموعه هنر برتر میباشد که توسط گچبران حرفه ای با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام میشود.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت گچبری ستون و سر ستون ساختمان با ما تماس بگیرید.


 • گچبری ستون و سرستون شامل چه خدماتی میشود؟

  • گچبری ستون پذیرایی
  • گچبری ستون آشپزخانه
  • گچبری ستون گرد
  • گچبری ستون تخت
  • گچبری ستون نیم گرد
  • گچبری ستون چند ضلعی
  • گچبری ستون پای کوتاه
  • گچبری پیش ساخته ستون
  • گچبری سرستون به صورت پیش ساخته و دستی

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محمد
  برای سرستون وسط پذیرای سرستون ۴۰در۸۰
  • مدیر سایت

   منظورتون رو متوجه نشدیم

   اما گچبری سر ستون و ستون رو برای هر ارتفاعی طبق نظر مشتری انجام میدهیم

تماس بگیرید