گچبری سقف ساده و شیک، از طراحی تا اجرا با گروه گچبری هنربرتر

09123216508 همراه
گچبری سقف ساده و شیک
گچبری هنربرتر با توجه به جدیدترین ترندهای دنیا و استفاده از مهارت‌های نوآورانه، به شما سقفی فراتر از تصور می‌دهد. به ما بپیوندید و اجازه دهید هنر و تکنیک را به خانه شما بیاوریم.برای تجربه کردن تفاوت، از گچبری هنربرتر استفاده کنید و زیبایی را به خانه خود بیاورید.
هنر برتر
هنر برتر

آیا به دنبال سقفی ساده ولی همزمان با ظرافت و شکوه هستید؟ در دنیای ساختمانی، همیشه به دنبال راه‌هایی هستیم تا فضاها را زیبا، ساده، و شیک تر کنیم. گچبری سقف ساده و شیک یکی از روش‌هایی است که به این اهداف پاسخ می‌دهد.

گچبری سقف ساده و شیک از زمان های قدیم برای افزایش زیبایی و جذابیت طراحی داخلی خانه ها مورد استفاده قرار می گرفت. این تکنیک امروزه نیز برای طراحی سقف پذیرایی و آشپزخانه به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه گچبری سقف یک کار بسیار تخصصی و در عین حال هنری می باشد باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. در گذشته طرح های گچبری به صورت کلاسیک و سنتی اجرا میشد، اما امروزه کاربرد آن در سبک نئوکلاسیک منجر به افزایش محبوبیت این تکنیک شده است. تنوع بالای مدل های گچبری در سبک های مختلف موجب شده تا با استفاده از این تکنیک بتوان زیبایی دکوراسیون داخلی را چند برابر نمود. به همین منظور در ادامه به شناخت تکنیک گچبری سقف ساده و شیک بیشتر خواهیم پرداخت. 

گچبری هنربرتر با توجه به جدیدترین ترندهای دنیا و استفاده از مهارت‌های نوآورانه، به شما سقفی فراتر از تصور می‌دهد. به ما بپیوندید و اجازه دهید هنر و تکنیک را به خانه شما بیاوریم.برای تجربه کردن تفاوت، از گچبری سقف ساده و شیک هنربرتر، استفاده کنید و زیبایی را به خانه خود بیاورید.

برای ارتباط با ما با شماره 09123216508  تماس بگیرید.


 
طراحی سقف پذیرایی مدل گچبری سقف شیک


روش های مختلفی برای اجرای گچبری سقف ساده و شیک وجود دارند که از انواع آن ها می توان به معرق، هشته، لایه ای و ... اشاره داشت. هر کدام از این روش ها می توانند زیبایی منحصر به فرد خود را داشته باشند. از طرفی امروزه مدل های بسیار متنوعی در گچبری مورد استفاده قرار می گیرند که انتخاب از میان آن ها شاید کمی سخت به نظر برسد. با این وجود به دلیل تخصص بالای مجریان گچبری بهتر است در انتخاب روش و طرح گچ بری از آن ها مشورت بگیرید. با توجه به تجربه بالایی که این افراد در زمینه اجرای مدل های مختلف گچ بری دارند می توانند مناسب ترین طرح را به شما معرفی نمایند.

همچنین می توانید پس از پایان گچبری سقف ساده و شیک از پتینه کاری و نقاشی روی سقف برای زیباتر شدن آن استفاده کنید.


از زیبایی گچبری ساده سقف غافل نشوید!


بسیاری از افراد احساس می کنند که با استفاده از گچبری سقف فضای خانه آن ها شلوغ و آشفته می شود. در صورتی که می توان با استفاده از گچبری سقف ساده و شیک به راحتی فضای داخلی را تحت تاثیر قرار داد. با استفاده از طراحی های ساده می توان فضایی منحصر به فرد ایجاد کرد و زیبایی دکوراسیون داخلی را چند برابر نمود. به طور مثال با انتخاب گچبری نور مخفی می توان علاوه بر زیبایی خیره کننده، نور کافی فضای مورد نظر را نیز تامین کرد. گچبری دور لامپی نیز زیبایی لوستر پذیرایی یا آشپزخانه را چند برابر می نماید. همچنین گچبری آرک آشپزخانه نقش بسیار موثری در تفکیک غیرمستقیم فضای آشپزخانه و پذیرایی دارد. 

 

برای ارتباط با ما با شماره 09123216508  تماس بگیرید.

 تاثیر استفاده از گچبری سقف پذیرایی ساده و شیک در زیبایی منزل


استفاده از گچبری سقف ساده و شیک می تواند یک فضای بسیار خاص و فوق العاده ایجاد نماید. ظرافت بالای اجرای گچ بری ها موجب شده تا بتوان در نهایت سادگی زیبایی را به نمایش گذاشت. به همین دلیل اگر می خواهید فضای پذیرایی خانه خود را به شکلی خاص طراحی کنید قدرت گچبری سقف پذیرایی ساده را دست کم نگیرید. 
ابزارهای مختلفی وجود دارند که به منظور اجرای گچبری ساده سقف پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود تخصص و تجربه بالای مجری گچبری نقش بسیار زیادی در نتیجه کار دارد. در صورتی که مجریان گچ بری در کار خود حرفه ای باشند، می توانید از نتیجه شگفت انگیز کار لذت ببرید. امروزه مدل های گچبری از انواع بسیار متنوعی برخوردار هستند و شما به راحتی می توانید مطابق با سلیقه و سبک طراحی داخلی مناسب ترین آن ها را انتخاب نمایید. به طور کلی گچبری های ساده و شیک از ظرافت و زیبایی فوق العاده ای برخوردار هستند و می توانید تا سالیان سال از زیبایی آن ها لذت ببرید. 

 

مطالب پیشنهادی: گچبری سقف پذیرایی مستطیل

 


انتخاب بهترین مدل گچبری سقف پذیرایی ساده


همانطور که پیش تر به آن اشاره شد گچبری سقف پذیرایی ساده انواع مختلفی دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود مناسب ترین آن ها را انتخاب نمایید. با این وجود گچبری سقف ساده و شیک می تواند با تمامی سبک های طراحی داخلی همخوانی داشته باشد. به همین دلیل است که امروزه گچ بری های ساده با استقبال بی نظیری مواجه شده اند. از این طرح ها به راحتی می توان برای تمامی فضاهای خانه استفاده نمود و به این ترتیب میان فضاهای مختلف هماهنگی ایجاد کرد. 
گچبری سقف ساده و شیک در فضاهایی که متراژ کمتری دارند و یا از سبک گچبری نئوکلاسیک و گچبری مدرن پیروی می کنند، کاربرد بیشتری دارد. در صورتی که بخواهید همراه با گچبری کار نورپردازی سقف پذیرایی را نیز انجام دهید این مدل ها بهترین انتخاب برای شما محسوب می شوند. از طرفی زمانی که بخواهید سبک دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید، به راحتی می توانید طراحی و گچبری را با یکدیگر هماهنگ نمایید. 

برای ارتباط با ما با شماره 09123216508  تماس بگیرید.

 انتخاب طرح گچبری سقف ساده متناسب با فضای خانه


امروزه طرح های بسیار متنوعی در گچ بری های سقف ساده  وجود دارند که می توان بر اساس معیارهای خود مناسب ترین آن ها را اجرا نمود. نکته قابل توجه این است که باید در ابتدا مشخص کنید فضای مورد نظرتان کجاست. به طور مثال در صورتی که می خواهید یک گچبری سقف ساده و شیک در فضای پذیرایی داشته باشید، می توانید از گچبری دور لوستر یا گچبری نور مخفی استفاده نمایید. همچنین اگر می خواهید در فضای آشپزخانه از گچ بری های ساده استفاده نمایید بهتر است گچبری های دور لامپ یا گچ بری های حاشیه ای را انتخاب کنید. همچنین بهترین انتخاب برای گچبری سقف راهروها نیز گچبری های حاشیه ای هستند و گچبری های دور لامپ در اتاق ها جلوه بهتری دارند. 

 

5 نکته بسیار مهم قبل از اجرای گچبری سقف ساده و شیک


گچبری سقف ساده و شیک امروزه به یکی از جذاب ترین تکنیک های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. با این وجود چند نکته وجود دارند که بی توجهی به آن ها می تواند نتیجه گچبری را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به این موضوع بهتر است پیش از اجرای گچبری سقف این نکات را به طور جدی مورد بررسی قرار دهید. 

 

1- سبک گچبری سقف 

یکی از مهم ترین نکاتی که پیش از اجرای گچبری سقف باید به آن توجه داشته باشید، هماهنگی سبک گچبری با دکوراسیون داخلی است. این موضوع یکی از مهم ترین فاکتورهای اجرای گچبری سقف ساده و شیک محسوب می شود. بنابراین بهتر است در ابتدا انواع سبک های دکوراسیون داخلی و ویژگی آن ها را بشناسید. سپس با توجه به این ویژگی ها می توانید گچبری مناسب با دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید.  

 

 •    سبک کلاسیک: 

گچبری سقف به سبک کلاسیک مناسب خانه هایی می باشد که سقف بلندی دارند و از ابعاد نسبتا بزرگی برخوردار هستند. در این سبک از طرح های ایتالیایی و رومی الهام گرفته شده و طرح های اسلیمی به خوبی خود را به نمایش می گذارند. طرح های شلوغ و پر جزئیات در گچبری سبک کلاسیک کاملا منحصر به فرد بوده و تنها در این سبک به چشم می خورند. 

 

 •  سبک نئوکلاسیک: 

گچبری سقف ساده و شیک در سبک نئوکلاسیک تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می باشد که جزو محبوب ترین سبک های گچ بری شناخته می شود. در این سبک از طرح های کلاسیک با جزئیات کمتری استفاده می گردد و طرح ها انتزاعی تر هستند. بنابراین اگر به دنبال سبکی هستید که نشانه هایی از سبک کلاسیک داشته باشند و در عین حال سادگی سبک مدرن را نیز القا نمایند، سبک نئوکلاسیک بهترین انتخاب برای شماست. 

 

 •   سبک مدرن: 

گچبری سقف ساده و شیک به سبک مدرن امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که طرح های ساده و مینیمال را می پسندید این سبک گچبری مناسب ترین انتخاب برای شما می باشد. در این طرح شکست های مختلف با نورپردازی های ظریف و خاص خود را به نمایش می گذارند. معمولا در این سبک از خطوط ظریف و نورپردازی استفاده می گردد و طرح ها از جزئیات کمتری برخوردار هستند. 

 

 • سبک سنتی: 

از دیگر سبک های گچبری سقف ساده و شیک می توان به طراحی های سنتی اشاره داشت. معمولا در خانه های قدیمی و سنتی این گچبری ها به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. تکرار طرح های زیبا و اسلیمی روی سقف از جمله ویژگی های این سبک شناخته می شود. این سبک گچبری در گذشته کاربرد فراوانی داشته و امروزه نیز طرفداران خود را دارد. 

 

2- کاربری فضا و تاثیر آن بر گچبری سقف ساده و شیک


از دیگر نکات کلیدی قبل از اجرای گچبری سقف ساده و شیک توجه به کاربری فضای مورد نظر است. این موضوع که گچبری در چه فضایی قرار است انجام شود بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور مثال گچبری مورد استفاده در فضای هتل و تالار بسیار متفاوت با مدل گچبری فضاهای خانه است. از طرفی مدل های گچبری مورد استفاده در فضاهای مختلف خانه نیز با یکدیگر متفاوت می باشند. گچبری ها از طرح های متنوعی بهره مند هستند که با توجه به کاربری فضای مورد نظر می توان مناسب ترین آن ها را انتخاب نمود. 
اگر می خواهید از گچبری سقف در فضای راهرو استفاده نمایید، بهتر است طرح های ساده تری را نسبت به فضای پذیرایی انتخاب کنید. از طرفی طرح های پر جزئیات و تجملاتی انتخاب مناسبی برای فضاهای عمومی مانند تالارها و هتل ها هستند و بهتر است در فضای خانه از طراحی های ساده تری استفاده شود. به طور کلی انتخاب طرح و مدل گچ بری مناسب با توجه به کاربری فضا از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. 

 

3- ابعاد و متراژ فضا را از یاد نبرید


از دیگر مواردی که قبل از اجرای گچ بری و برای دستیابی به گچبری سقف ساده و شیک باید به آن توجه داشته باشید متراژ فضا می باشد. فراموش نکنید که متراژ و ابعاد فضا به طور مستقیم روی جلوه گچبری تاثیر می گذارد. بنابراین هنگام انتخاب طرح های گچ بری حتما ابعاد فضا را مورد بررسی قرار دهید. به طور مثال فضاهایی که از ابعاد کوچکی بهره مند هستند فضای خوبی برای اجرای طرح های شلوغ و پیچیده نیستند. از طرفی استفاده از طرح های منحنی و دایره ای شکل می تواند به بزرگ تر دیده شدن این فضاها کمک کند. 
استفاده از طرح های بسیار پر جزئیات و پیچیده برای فضاهای بزرگ انتخاب مناسبی هستند. این مدل ها می توانند منجر به عظمت و شکوه بیشتر فضای مورد نظر شوند. البته نباید از یاد برد که انتخاب طرح های گچبری کاملا سلیقه ای می باشد. به طور مثال افراد ممکن است به طرح های ساده و مینیمال علاقه داشته باشند و بدون توجه به متراژ بخواهند در فضاهای بزرگ نیز از این طرح ها استفاده نمایند. این موضوع کاملا به سلیقه و درخواست کارفرما بستگی دارد اما برای دستیابی به نتیجه دلخواه بهتر است اصول گچبری را نیز مورد توجه قرار داد.  


 

4: ارتفاع سقف را از یاد نبرید


ارتفاع سقف یکی دیگر از فاکتورهایی می باشد که روی انتخاب مدل گچبری سقف تاثیر می گذارد. البته هنگام بررسی ارتفاع سقف باید عوامل تاثیرگذار روی آن مانند ارتفاع لوستر را نیز در نظر گرفت. به طور مثال زمانی که ارتفاع سقف بلند است، می توان از گچبری های بلند و دارای عمق استفاده نمود. در صورتی که سقف های کوتاه انتخاب مناسبی برای اجرای گچبری های ارتفاع دار نیستند و بهتر است از گچ بری هایی که عمق و ارتفاع کمتری دارند استفاده شود. 
به طور کلی بهترین و مناسب ترین گچبری سقف ساده و شیک برای سقف های کوتاه، مدل های ساده و صاف تر هستند. استفاده از گچبری هایی که ارتفاع دارند موجب می شود تا سقف کوتاه تر دیده شود. به همین دلیل است که این سبک از گچ بری ها در فضاهایی مانند تالار، ویلا و هتل مناسب هستند و بهتر است در خانه های کوچک مورد استفاده قرار نگیرند. 
 

5: اهمیت روش اجرای گچبری سقف 


از دیگر نکات بسیار مهم و کلیدی که پیش از اجرای گچبری سقف باید به آن دقت داشته باشید، انتخاب مناسب ترین روش برای اجرای گچبری سقف ساده و شیک است. انتخاب روش اجرا می تواند به طور مستقیم زیبایی و جذابیت گچبری سقف را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به این موضوع بهتر است در ابتدا روش های اجرای گچ بری را بشناسید و سپس مناسب ترین روش را انتخاب کنید. به طور کلی گچبری سقف را با استفاده از دو روش دستی و پیش ساخته انجام می دهند. 


در روش پیش ساخته تمامی طرح و ابزارهای مورد استفاده در طراحی سقف از قبل طراحی و ساخته شده اند. در صورتی که در روش دستی شما می توانید طراحی و مدل های مورد نظر خود را پیشنهاد دهید. البته روش پیش ساخته به راحتی قابل اجرا بوده و گچبری دستی باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. به طور کلی در روش دستی این گچکار است که تعیین کننده میزان زیبایی و جذابیت نتیجه نهایی می باشد. معمولا افرادی که به دنبال طراحی های خاص و منحصر به فرد هستند از روش دستی استفاده می نمایند. کارفرمایانی که به دنبال یک گچبری با قیمت ارزان تر هستند نیز از اجرا به روش پیش ساخته استقبال می کنند. 
 


قیمت گچبری شیک سقف


یکی از رایج ترین سوالاتی که در رابطه با اجرای گچبری شیک سقف ایجاد می شود، هزینه اجرای آن است. از آنجایی که گچ بری های شیک سقف مدل ها و طرح های مختلفی دارند، قیمت آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال برای برآورد قیمت گچبری سقف ساده و شیک باید موارد متعددی را مورد بررسی قرار داد. نوع گچبری روکار یا زیر کار، نورپردازی همراه با گچبری، طرح انتخاب شده و رنگ های مورد استفاده از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت گچبری هستند. میزان صاف و آماده بودن سطح سقف، دستمزد مجری کار و تعداد روزهای مورد نیاز برای انجام کار نیز از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت گچبری می باشند. 

برای ارتباط با ما با شماره 09123216508  تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ماریان امیری
  سلام لطفا عکس های بیشتری از گچبری سقف ساده بزارید.ممنون
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز،بله حتما

 • سمیرا صابری
  سلام من میخوام روی سقف پذیراییم گچبری کار کنم یه گچبری سقف ساده اما شیک شما انجام میدین؟!
  • مدیر سایت

   سلام بله ما درگروه هنربرتر ،گچبری سقف ساده و شیک را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام میدیم.

   برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره 09123216508 تماس بگیرید.

 • علی دهقان
  سلام کارهاتون فوق العاده است.چطور میتونم باهاتون هماهنگ کنم برای بازدید
  • مدیر سایت

   سلام ممنونم شما لطف دارید.برای بازدید و مشاوره رایگان گچبری با شماره 09123216508 تماس بگیرید.

 • علي فلاح
  سلام من خونم ٢٠٠ متره گچبري سقف ساده ميخوام ميشه راهنمايي كنيد
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز 

   برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره 09123216508 تماس بگیرید

تماس بگیرید