اجرای انواع مدل های گچبری گلویی

09123216508 همراه
گچبری گلویی چیست و چگونه اجرا میشود؟
گچبری گلویی یکی از رایج ترین خدمات گچبری است که توسط هنر برتر در انواع مدل های مختلف و زیبا توسط گچبران حرفه ای و با قیمت مناسب اجرا میشود.
هنر برتر
هنر برتر

گچبری حاشیه

آموزش گچبری گلویی

انواع مختلفی خدمات گچبری برای ساختمان های بزرگ و کوچک وجود دارد که توسط گچبران مختلف بین سقف و دیوار برای تغییر دکوراسیون داخلی اجرا میشود.

گچبری گلویی هم یکی دیگر از خدمات گچبری ساختمان است که توسط گچبران حرفه ای و متخصص مجموعه هنر برتر با کیفیت بالا و قیمت های مناسب اجرا میشود.

در صورتی که به این خدمات نیاز داشتید فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان و بالاترین کیفیت این خدمات برای شما همراه تضمین چند ساله اجرا شود.

 

گچبری گلویی چیست؟

گچبری گلویی یکی از زیر مجموعه های گچبری است که برای تغییر دکوراسیون داخلی بین سقف و دیوار اجرا میشود.

این نوع گچبری از ترک خوردن کنج سقف و دیوار جلوگیری میکند و همچنین رنگ سقف و دیوار را به زیبایی از هم جدا میکند که این کار باعث زیبایی در نقاشی و منزل شما میشود.

این هنر در قسمت های مختلفی از منزل مانند سرستون ها ، لبه های نور مخفی ، سقف آشپزخانه ، کنج راهرو ها و گچبری دور لوستر اجرا میشود که به نوعی جزو گچبری سقف  هستند.

 

گچبری گلویی

همانطور که میدانید توجه و اهمیت به دکوراسیون و تزئینات داخلی منازل امروزه در تمام خانواده های ایرانی رواج پیدا کرده است.

شاید در گذشته فقط برای برخی قسمت های خانه از خدمات و روش های مختلف برای تغییر و تزئین استفاده میکردند اما امروزه با پیشرفت خدمات تزئینات داخلی ، خانواده ها معمولا برای تمامی قسمت های منزلشان از روش های مختلف استفاده میکنند تا فضایی شیک و زیبا ایجاد کنند.

گچبری گلویی اغلب بین گوشه کار بین سقف و دیوار با هدف تغییر دکوراسیون اجرا می شود. موارد کاربرد گچبری گلویی اغلب در قسمت سرستون، گوشه سقف آشپزخانه، گوشه راهرو و دور لوستر است.

یکی از خدمات گچبری که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و به شدت استفاده میشود گچبری گلویی است و همه این ها به دلیل زیبایی و شیک بودن این خدمات همراه با کیفیت بالا و قیمت مناسب آن است.

گچبری گلویی در بیشتر ساختمانها ویا کارهای تعمیراتی برای تغییر دکوراسیون بکار میرود معمولا گچبری گلویی ابزاری است که در کنج کار بین سقف ودیوار اجرا میشود

یکی از مزیت های استفاده از گچبری گلویی آن است که از ترک خوردن کنج کار جلوگیری می شود و در صورتی که ترک رخ دهد امکان جدا شدن رنگ سقف و دیوار وجود دارد.

این سبک خدمات دارای طرح و مدل های بسیاری است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد...

 

گچبری گلویی و کاربرد های آن

گچبری گلویی در ابعاد و اندازه های مختلف و در طرح و رنگ های متنوع به کار میرود که زیبایی خاص و منحصر به فردی هم ایجاد میکند و همچنین سقف و دیوار را از هم جدا میکند.

از گچبري گلويي در تعميرات سقف خانه، تنوع در دكوراسيون ، جلوگيري از ترك خوردن كنج كار و همچنين جدا سازي رنگ ديوار و سقف استفاده ميشود ، مثلا اگر تازه از خدمات نقاشی هنری ساختمان استفاده کرده باشید ، بعداز خشک شدن رنگ برای جدا کردن رنگ دیوار و سقف میتوانید از این خدمات استفاده کنید.

 

گچبری گلویی سقف پذیرایی

گچبری گلویی سقف پذیرایی هم به سبک سنتی انجام میشود که دارای جزئیات ظریفتر و شلوغ تر میباشد و هم به سبک مدرن اجرا میشود که طرح های ساده و شیک میباشد.

در تعریف گچبری گلویی سقف پذیرایی می توان نماهایی از مواد ، طرح ، گزینه هایی تزئینی برای  محل دکوراسیون اشاره نمود که روی سقف می باشد .

 

گچبری گلویی دستی

در اين نوع گچبري بايد از گچ و ابزار كشويي گلويي استفاده کنیم. در مرحله ي اول اجراي اين طرح بايد گچ را الك كنيم،سپس ملات گچ را با آن درست می کنیم  ، و پس از آن با استفاده از شمشه آلومينيومي زيرسازي كنيم و بعد با كشو مورد نظر طرح دلخواه را اجرا کنیم.

 

گچبری گلویی پیش ساخته

 استفاده از گچبری پیش ساخته برای گچبری گلویی زمان کمتری میگیرد زیرا نصب راحت تری دارد و طرح ها از قبل ساخته شده اند.قابل ذکر است یکی از معایب بزرگ گچبری پیش ساخته محدودیت درانتخاب طرحی است که متناسب با دکوراسیون شما باشد ،اما در گچبری دستی ،گچبران هنرمند مطابق با خواست و سلیقه و دکوراسیون شما طراحی های لازم را انجام می دهند و آن را به مرحله اجرا در می آورند.یکی دیگر از معایب گچبری پیش ساخته این است که در محل مرد نظر به خوبی قرار نمی گیرد و بی گچبری و محل مورد نظر فاصله می افتد.

اين نوع از گچبري گلويي در كارگاه هاي مخصوص در قالب ريخته در ابعاد و طرح های مختلف و در داخل اين قالب ها كناف و نخ هاي مخصوص گچبري نيز به كار گذاشته ميشود.
پس از شكل گيري گچ در قالب ، طرح مورد نظر را بيرون آورده و پس چند روز (٢الي٣روز) خشك و آماده ي اجرا ميشود.
گچبری پيش ساخته را توسط چسب چوب نصب كرده، از طريق پمپ باد ميخ استحكام آن قطعی ميشود.

 

گچبری گلویی همراه با نورمخفی

یکی دیگر از مزیت هایی که این هنر دارد این است که میتوان در آن از نورمخفی هم استفاده کرد زیرا نورمخفی در سقف امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

همچنین نورمخفی و نور پردازی و استفاده از هالوژن در سقف ، گچبری را زیباتر نشان میدهد و باعث جذابیت بیشتر منزلتان میشود.

ابزار گلویی ساده پلی یورتان جایگزینی مناسب برای گچبری سنتی، گچ و رابیتس، ابزار کشویی، باکس کناف می باشد.

از ابزار گلویی ساده بیشتر در سبکهای مدرن و مینیمال جهت حاشیه دور سقف ها یا بعنوان ابزار مخصوص لبه نور مخفی کناف یا بجای باکس نور مخفی کناف و همچنین ابزار پیش ساخته پلی یورتان برای ایجاد جا پرده در سقف ها استفاده می شود.

 

گچبری گلویی ساده

ابزار گلویی ساده پلی یورتان با توجه به ظرافت و وزن کم بعنوان جایگزینی مطمئین برای گچبری سنتی، ابزار کشویی و باکس کناف می باشد.

از ابزار ساده بیشتر در سبک های مدرن و مینیمال جهت حاشیه دور سقف ها و  یا بعنوان ابزار مخصوص لبه نور مخفی کناف استفاده می شود.

ویژگی های گچبری گلویی ساده :

 • ظرافت و وزن کم
 • دارای مقاومت و استحکام بالا
 • عدم ایجاد ترک و تغییر شکل
 • رنگ پذیری عالی بدون نیاز به زیر سازی
 • امکان استفاده در محیط های مرطوب و باز
 • امکان اجرا در نمای بیرون ساختمان
 • نصب سریع و تمیز و آسان با کمترین پرت در زمان اجرا
 • مقرون به صرفه و اقتصادی

 

ابزار های برشی

این ابزار ها برای تمامی خدمات گچبری گلویی آشپزخانه ، سالن پذیرایی و همچنین اتاق های مکان های مختلف قابل استفاده قرار میگیرند که میتوانید این خدمات را از مجموعه هنر برتر بخواهید.

 

انواع گچبری گلویی

همانطور که میدانید این سبک گچبری از خدماتی است که برای تزئین و زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده و اجرا میشود.

این خدمات توسط مجموعه های گچبری متعددی انجام میشوند زیرا دارای مهارت و تجربه خاصی دارد تا بتوان انواع مدل ها را اجرا کرد.

گچبری گلویی دندان موشی و همچنین گچبری گلویی طرح ورساچ نیز از مدل های این سبک هستند که گچبران حرفه ای هنر برتر این خدمات را اجرا میکنند.

در ادامه با سایر مدل های این هنر تخصصی آشنا میشوید...

 

گچبری گلویی برشی

گچبری برشی گلویی هم یکی دیگر از خدات زیر مجموعه گچبری گلویی است که بهتر است برای مشاهده نتایج بهتر توسط گچبران حرفه ای و متخصص در این زمنیه همراه با ابزار های حرفه ای انجام شود.

در صورتی که نیاز به این خدمات داشتید هم میتوانید با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود و در کمترین زمان و بالاترین کیفیت این خدمات برای شما اجرا شود.

 

گچبری گلویی سقف

ابزار گچبری گلویی سقف یکی از راه های تزئینی بسیار مهم و پر طرفدار میباشد که هویت و زیبایی به فضا میدهد و جذابیت بصری فوق العاده ای به خانه میبخشد.

گچبری گلویی اغلب بین گوشه کار بین سقف و دیوار با هدف تغییر دکوراسیون اجرا می شود. موارد کاربرد گچبری گلویی اغلب در قسمت سرستون، گوشه سقف آشپزخانه، گوشه راهرو و دور لوستر است.

گچبری گلویی سقف یکی از ابزار های مورد علاقه بیشتر خانواده ها برای تزئینات سقف است زیرا دارای ظرافیت و خلاقیت های زیبا و خاصی است که این ابزار بین صفحات عمودی و افقی دیوار و سقف نصب میشود و زیبایی شگفت انگیزی ایجاد میکند.

استفاده از گچبیر گلویی برای سقف در تغییر دکوراسیون داخلی منازل امریست که دارای سابقه طولانی مدت است و همچنین این خدمات دارای ویژگی هایی از جمله جلوگیری از ترک خوردن کنج ها ، جلوگیری از جدا شدن رنگ نقاشی و همچنین موارد دیگر است که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند.

سقف از حساس ترین و مهم ترین قسمت های هر خانه است و اگر قصد دارید از خدماتی برای زیبایی آن استفاده کنید حتما قبل از هر اقدامی مشورت های لازم را انجام دهید و در صورت تمایل از شرکت ها و گروه های معتبر این خدمات را درخواست کنید.

 

گچبری حاشیه

گچبری حاشیه هم از خدماتی است که برای حاشیه های دیوار و سقف و همچنین ستون ها قابل اجرا است.

اگر فکری برای حاشیه های منزل خود ندارید ما به شما این خدمات را پیشنهاد میکنیم چون دارای طرح و مدل های زیبا و متفاوتی است که نمای زیبایی در منزل شما ایجاد میکنند.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : اجرای ورق طلا و نقره ، گچبری نئوکلاسیک ، گچبری مدرن ، گچبری سنتی و دستی

 

حاشیه نیلوفری

حاشیه نیلوفری هم نوع دیگری از حاشیه گچبری می باشد که لبه نور مخفی و در حاشیه قاب بندی از ان استفاده میشود

 

حاشیه تخم مرغی

گچبری حاشیه تخم مرغی هم از دیگر خدمات برای حاشیه ها است که دارای طرفداران و علاقه مندان خاص خودش است 

این خدمات از حساس ترین و ویژه ترین خدمات مجموعه هنر برتر است که توسط گچبرانی با سابقه بیش از 10 سال انجام میشود و خداروشکر توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان را جلب کنیم.

 

حاشیه شمسه

حاشیه شمسه یا همان نقش حاشیه تذهیب به صورت کاملا وکتور طراحی شده است و گچبران حرفه ای و متخصص به زیبایی هرچه تمامتر میتوانند این خدمات را برای مشتریان انجام دهند.

از مهم ترین ویژگی های این سبک ، سه بعدی بودن آن است.

 

حاشیه چدنی

حاشیه چدنی هم از مدل ها و طرح و سبک های گچبری مجموعه هنر برتر میباشد که با کیفیت بالا در اجرا و قیمت های مناسب و منصفانه در مکان های بزرگ و کوچک در تهران و کرج ارائه و اجرا میشود.

حاشیه طنابی

 

گچبری گلویی حصیری

گچبری حصیری گلویی از هنر های وابسته به معماری و گچبری است که در دوره های زمانی مختلف به شیوه های مخصوص برای مکان های مختلف استفاده میشده.

امروزه نیز با طرح و مدل های قدیمی و جدید و زیبا برای خانه اجرا میشود که نمایی زیبا ایجاد میکند.

 

گچبری گلویی جدید

گچبری گلویی جدید برای افرادی میتواند گزینه ی مناسب باشد که به دنبال مدل های به روز هستند.

گچبری گلویی تا حدی به گچبری پیش ساخته شباهت دارد و این یعنی اینکه اگر طرح و ایده ای در ذهن خود دارید میتوانید به گچبران حرفه ای بگویید و درخواست اجرا آن طرح ها را داشته باشید.

وقتی این شرایط مهیا باشد طرح و ایده هایی از گچبری گلویی جدید ایجاد میشود و تمامی افراد برای مکان های مختلف میتوانند از این خدمات استفاده کنند.

مثلا طرح های جذاب برای سقف راهرو ها اجرا میشود که همگی جزو نمونه مدل های جدید از این خدات هستند.

اگر قصد اجرای هنر گچ کاری در همه ی فضای ساختمان مد نظر را دارید حتما از مشاوره ی رایگان ارائه شده توسط همکاران ما بهره مند باشید زیرا همکاران ما متناسب با شرایط موجود می توانند ایده های خوبی را به شما معرفی کنند. هماهنگی و تناسب در این هنر می تواند زیبایی آن را دو چندان کند. 

 

گچبری گلویی نور مخفی

امروزه به جز نورپردازی های عادی که بوسیله لوستر، لامپ و … انجام میگیرد، نورپردازی مخفی هم به کمک طراحان داخلی آمده و جلوه بسیار زیبایی به مکان‌های مسقف داده است. نور مخفی به نورپردازی گفته میشود که در آن منبع تولید نور بصورت مستقیم دیده نمیشود و نور بصورت غیر مستقیم به چشم ما میرسد.

یکی از مزایای گچبری نور مخفی این است که میتوان از آن در تمام نقاط خانه سود جست حتی سرویس بهداشتی و لابی ساختمان !        

نمای سقف منازل و سایر مکان ها و تزئیناتی که روی سقف انجام میشود از بهترین راه ور وش ها برای تغییر و زیبایی دکوراسیون داخلی میباشد که میتوان استفاده های زیادی از این ناحیه ساختمان برای زیبایی بیشتر کرد.

اگر در کنار گچبری گلویی ، نور مخفی هم استفاده کنید ، به این اجرا گچبری گلویی نور مخفی میگویند.

نسبت به نوع ساخت منزلتان میتوانید از روش های مختلف مانند گچبری گلویی یا گچبری پیش ساخته یا حتی سبک های مدرن و کلاسیک و غیره استفاده کنید ، البته نکته مهمی در این بین وجود دارد که مربوط به نورپردازی سقف منزل میشود که میتوانید از نورمخفی در گچبری گلویی سقف استفاده کنید و ظاهری شیک و مجلل در خانه ایجاد کنید.

گچبری گلویی به صورت نور مخفی نیز قابل اجرا می باشد، شما می توانید گچبری گلویی نور مخفی خود را به صورت اختیاری و سلیقه ای انتخاب کنید و یا این کار را به گچبر ماهر تیم انوری بسپارید؛ قطعاً مشاوران حرفه ای تیم گچبری هنر برتر با بازدید از محل پیشنهادات خوبی را برای شما ارائه می دهند. 

مزایا گچبری گلویی نور مخفی :

 • نصب سریع و آسان
 • هزینه پایین
 • طرح و رنگ متنوع
 • امکان عبور تجهیزات ساختمانی مثل لوله، کابل برق و … از داخل آن
 • قابلیت نصب بر روی هر سطحی
 • جلوگیری از بار اضافه روی ساختمان
 • انعطاف‌پذیری بدون محدودیت در اجرا
 • دانسیته و استحکام زیاد
 • مقاوم در برابر رطوبت، محیط‌های اسیدی و قلیایی
 • دوام و ماندگاری طولانی

 

آموزش گچبری گلویی

تمامی خدمات گچبری مانند گچبری گلویی جزو خدمات تخصصی هستند که برای داشتن مهارت برای اجرای این خدمات باید دوره های تخصصی و حرفه را بگذرانید و زیر دست یک گچبر حرفه ای مشغول به کار شوید تا به طور کامل این تخصص را یاد بگیرید و یک گچبر حرفه ای شوید.

شما عزیزان در صورت علاقه مندی برای یادگیری و انجام این نوع خدمات میتوانید برای هماهنگی و همکاری و یادگیری از گچبران حرفه ای مجموعه ، با ما تماس بگیرید تا با شرایط آشنا شوید.

 

قیمت گچبری گلویی

گچبری گلویی خدماتی است که نیاز به یک سری ابزار های اصولی و افراد با تجربه و همچنین مهارت و تجربه کافی دارد تا بتوان بهترین و با کیفیت ترین خدمات را اجرا کرد.

قیمت گچبری گلویی بیشتر از هر چیزی بستگی به طرح و مدل مورد نظر و متراژ پروژه و مکان مورد نظر دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت دقیق خدمات با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید.


 • گچبری گلویی چیست؟

  گچبری گلویی یکی از زیر مجموعه های گچبری است که برای تغییر دکوراسیون داخلی بین سقف و دیوار اجرا میشود.

  این نوع گچبری از ترک خوردن کنج سقف و دیوار جلوگیری میکند و همچنین رنگ سقف و دیوار را به زیبایی از هم جدا میکند که این کار باعث زیبایی در نقاشی و منزل شما میشود.

 • گچبری گلویی چه کاربرد هایی دارد؟

  از گچبري گلويي در تعميرات سقف خانه، تنوع در دكوراسيون ، جلوگيري از ترك خوردن كنج كار و همچنين جدا سازي رنگ ديوار و سقف استفاده ميشود ، مثلا اگر تازه از خدمات نقاشی هنری ساختمان استفاده کرده باشید ، بعداز خشک شدن رنگ برای جدا کردن رنگ دیوار و سقف میتوانید از این خدمات استفاده کنید.

 • گچبری گلویی سقف و دیوار شامل چه طرح و مدل هایی است؟

  • گچبری گلویی ساده
  • گچبری گلویی برشی
  • گچبری حاشیه
  • حاشیه نیلوفری
  • حاشیه تخم مرغی
  • حاشیه شمسه
  • حاشیه چدنی
  • حاشیه طنابی
  • گچبری گلویی حصیری
  • گچبری گلویی نور مخفی
  • گچبری گلویی طرح دندان موشی 
  • گچبری گلویی ورساچه 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • شهاب گودرزی
  سلام وعرض خسته نباشی خیلی عالی
  • مدیر سایت

   سلام سپاسگزارم نظر لطف شماست

 • وحید مرادی
  عالی
تماس بگیرید