عکس خدمات گچبری سقف پذیرایی و آشپزخانه منازل

09123216508 همراه
انواع مدل های گچبری سقف منزل
گچبری سقف پذیرایی و گچبری سقف آشپزخانه از پرطرفدار ترین خدمات گچبری هستند که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و تمامی مشتریان گچبری هنر برتر نیز از قیمت و کیفیت این خدمات رضایت کامل دارند.انواع مدل های گچبری سقف پذیرایی و آشپزخانه را مشاهده کنید.
هنر برتر
هنر برتر

گچبری سقف

پایان پروژه گچبری کلاسیک

جدید ترین مدل گچبری سقف

همانطور که میدانید از زمان های قدیم معماری سقف پذیرایی و مخصوصا سقف آشپزخانه خانواده های ایران بسیار مورد توجه بود و معماران باید برای این قسمت ها اهمیت زیادی قائل میشدند.

به همین دلیل است که از همان زمان گچبری کل ساختمان مخصوصا گچبری سقف پذیرایی و سقف آشپزخانه مهم بوده است.

گچبری سقف پذیرایی و آشپزخانه باید توسط گچبران حرفه ای انجام شود که روی کار و تخصص خود حساسیت زیادی دارند و کیفیت کار برایشان بسیار مهم است زیرا سقف ساختمان یکی از قسمت های مهم هر خانه است که اگر شیک و زیبا باشد ، جلوه و ظاهری عالی و جذاب به خانه میبخشد.

گروه گچبری هنربرتر برترین طراح و مجری 0 تا 100 انواع گچبری کلاسیک سقف پذیرایی ،گچبری کلاسیک سقف آشپزخانه،گچبری کلاسیک سقف اتاق خواب وگچبری سنتی سقف پذیرایی ،آشپرخانه و اتاق خواب می باشد .

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

گچبری سقف

گچبری سقف کلاسیک

 

سقف یکی از اصلی ترین قسمت های هر خانه یا هر مکانی میباشد که اگر از روش های مناسب برای زیبایی آن استفاده کنید ، میتوانید محیطی شیک و جذاب و دلنشین برای خود و سایر افراد ایجاد کنید.

امروزه روش های مختلفی برای تغییر دکوراسیون سقف وجود دارند مانند گچبری سقف ، کناف و ده ها مورد دیگر اما در بین این موارد گچبری سقف با طرح های مختلف محبوبیت و طرفداران زیادی دارد و بهترین گزینه است.

در زمان های گذشته این خدمات با سبک های کلاسیک و سنتی انجام میشد اما امروزه این سبک ها به سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک تبدیل شده اند و مورد تایید افراد زیای با هر سلیقه هم قرار میگیرند.

هر یک از انواع مدل گچبری سقف دارای زیبایی خاص و منحصر به فرد هستند و مورد استفاده قرار می گیرند. با مشاهده ی عکس های مربوط به هر یک از نمونه های یاد شده می توانید بهترین نمونه را انتخاب کنید.

گچبری سقف به چند دسته تقسیم می شود مانند :

 1. گچبری معرق
 2. گچبری لایه ای
 3. گچبری تخمه بری (تخمه کن)
 4. گچبری لکه یا کلوخی
 5. گچبری هشته(بیرون آمده_برهشته)

برای استفاده از این خدمات باید حتما به رنگ گچبری توجه زیادی کنید مثلا اگر میخواهید منزلتان بزرگتر به نظر برسد بهتر است سقف را نیز سفید کنید اما اگر به هر دلیلی با رنگ سفید سقف موافق نیستید به موارد زیر توجه کنید :

 • برای انتخاب رنگ گچبری سقف باید حواس تان به رنگ کفپوش نیز باشد به این صورت که اگر رنگ کفپوش منز تان تیره است باید رنگ گچبری سقف را روشن انتخاب کنید و برعکس.
 • نور منزل نیز در انتخاب رنگ گچبری سقف تاثیر گذار است به این صورت که اگر خانه تان تاریک و کم نور است باید رنگ روشنی برای گچبری سقف انتخاب کنید تا به این روش کمی خانه را روشن تر جلوه دهید.
 • اگر خانه تان کوچک است و سقف کوتاهی دارد هرگز سمت رنگ های تیره برای گچبری سقف نروید، با رنگ های رون خانه تان را بزرگتر و سقف را بلندتر نشان دهید.
 • برای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل تان میتوانید از رنگ مبلمان تان ایده بگیرید به این صورت که از رنگ جزئیات مبلمان تان مثلا از رنگ کوسن ها برای رنگ گچبری سقف هم استفاده کنید اینطوری دکوراسیون منزل تان زیباتر میشود.

گچبری سقف ساختمان

 

برخی خانواده علاقه دارند برای سقف منزل و دیوار های منزل خود از گچبری ، برخی از پتینه کاری و برخی دیگر از کاغذ دیواری و ... استفاده کنند که این بسته به سلیقه افراد است.

گچبری به علت خاصیت شکل پذیری ، چسبندگی ، رنگ مطلوب ، کاربرد آسان ، فراوانی و مهم تر از همه قیمت مناسب بسیار برای طراحی ساختمان ها رواج پیدا کرده است.

سیستم سازه ای برای گچبری سقف منزل نیازمند عملیات جوشکاری میلگرد به سقف ، ساخت شبکه میلگردی ، رابیتس بندی ، و برقکشی است.همچنین میتوان بعد از این خدمات هم از هالوژن ها و نور های مخفی استفاده کرد تا نور پردازی خانه نیز تکمیل شود.

گچبری سقف خانه برای قسمت های مختلفی مثل گچبری سقف سقف پذیرایی ، گچبری سقف آشپزخانه ، گچبری سقف اتاق های مختلف منزل ، گچبری دور لوستر ، گچبری نور مخفی  ، گچبری دور لامپی ، گچبری تزئینی دور شومینه ، گچ بری ستون‌ها ، گچ بری گلویی ، گچ بری‌های نمای رومی ، گچ بری آرک اپن آشپزخانه و ....

گچبری می‌تواند در طرح‌های مختلفی بر روی سقف حک شود. این بستگی به سلایق افراد دارد که چه طرح و نقشی را برای این کار انتخاب کنند. درواقع مدل‌های مختلف گچبری می‌تواند تحولی بزرگ در زیبایی یک ساختمان داشته باشد. مخصوصا اگر با لوسترهایی که برای سقف استفاده شده است هماهنگی داشته باشد.

گچبری سقف و دیوارهای خانه زیبایی و شکوه به یاد ماندنی به منزل شما می‌بخشد، به یاد داشته باشید که طرح‌های زیبا و باشکوه هر کدام می‌تواند تاثیرات متفاوتی بر فضای داخلی منزل بگذارد. به عبارت دیگر بخشی از میزان انرژی‌های مثبت و منفی که در منزل شما در جریان هستند وابستگی فراوانی به طرح‌های برش گچ بر روی سقف و دیوار منزل شما دارند.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید


گچبری نور مخفی سقف

نور پردازی در دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت بالایی دارد و باعث بهتر دیده شدن دیزاین  داخلی منزل میشود و همچنین زیبایی را چند برابر میکند.

اجرای نور پردازی به شکلی است که منبع تولید را نمیتوان دید اما پرتو نور به زیبایی روی سقف یا دیوار نمایان میشود و فضایی دلنشین ایجاد میکند.

یکی از جدید ترین روش ها و متد های نورپردازی منزل ، گچبری نور مخفی سقف است که این متد را میتوان ترکیبی از مدل های مختلف گچبری سقف و نورپردازی سقف معرفی کرد که امروزه به دلیل تنوع بالا ، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

از گچبری همراه با نور مخفی میتوان برای دیوار پذیرایی یا اتاق خواب استفاده کرد اما محبوبیت این طرح برای سقف پذیرایی و و برخی اوقات راهرو ها بیشتر است.

در واقع نور مخفی به اجرای هر نوع نورپردازی گفته میشود که نور به صورت مستقیم دیده نمیشود و باعث زیبایی و روشنایی محیط مخصوصا سقف میشود.

از این خدمات میتوان برای گچبری نور مخفی سقف راهرو ها هم که فاقد هرگونه روشنایی باشد استفاده کرد، مخصوصا پشت دیوار ها یا تابلوها که باعث جلوه ای شیک میشود.

از جدید ترین مدل های گچبری نورمخفی سقف میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

گچبری نور مخفی لوستر: اگر علاقه زیادی به داشتن لوستر در منزل دارید میتوانید از طرح های خاص این مدل ها نیز استفاده کنید تا زیبایی لوستر را دوچندان کنید.

گچبری نور مخفی دندان موشی سقف: این مدل های گچبری معمولا به صورت حاشیه ای اجرا میشوند و فضا را جذاب میکنند، حالا اگر همراه با نورمخفی هم باشند باعث زیبایی خیلی بیشتر میشوند.

گچبری نور مخفی مارپیچ سقف: اگر به دنبال ایده ای جذاب برای گچبری سقف هستید میتوانید از این مدل همراه با نورمخفی استفاده کنید.اگر منزلی بزرگ با دکوراسیون خلوت دارید، این مدل بهترین گزینه است، پس زمان را از دست ندهید با ما تماس بگیرید.

گچبری نور مخفی سقف طرح ستاره: این مدل گچبری معمولا برای سقف لابی هتل ها اجرا میشود که برجستگی و زیبایی خاصی دارد و هچنین دارای طرح های متنوع میباشد.

گچبری نور مخفی سقف سلطنتی: این سبک بسیار ظریف و پرکار است و همچنین گران قیمت.این گچبری ها به طور کلی به واسطه نور خاصی اجرا می شوند و دور تا دور سقف را پوشش می دهند.

شما می توانید از نور مخفی طلایی یا زرد به همراه گچبری های سلطنتی استفاده کنید تا محیط بسیار جذاب اجرا شود و به صورت خارق العاده ای دسته بندی شود.

گچبری نور مخفی ساده سقف: اگر به سبک های مدرن علاقه مندید میتوانید از مدل های ساده استفاده کنید که رنگ بندی های متنوعی دارند و موقعیت منزل را دلبازتر میکنند و میتوانند برای پذیرایی و اتاق ها نیز اجرا شوند.

 

گچبری سقف پذیرایی

 پذیرایی اصلی ترین بخش هر خانه است که قطعا باید زیبایی بیشتری نسبت به قسمت های دیگر داشته باشد زیرا اولین جایی که چشم مهمان به آن میخورد سالن یا پذیرایی است.

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید و اولین جایی که باید از آن شروع کنید ساختار اصلی خانه است.

برای ساختار خانه که همان سقف است ، خیلی از افراد از گچبری استفاده میکنند و برخی دیگر از کناف و یا سقف های کاذب.

خانواده های مختلف فقط قرار است برای یکبار دکوراسیون داخلی خود را تغییر دهند پس باید با دقت و ظرافت بالا به آن توجه داشته باشند مخصوصا وقتی میخواهید سقف پذیرایی خود را زیبا کنید باید طوری مدل و طرح را انتخاب کنید که بعد از مدتی از وجود آن خسته نشوید.

اما اگر میتوانید هر ساله دکور خانه و ساختار اصلی را تغییر دهید ، میتوانید همه مدل ها را امتحان کنید.

ساختار اصلی خانه را میتوان با خدمات گچبری تغییر داد مثلا برای سقف پذیرایی خود میتوانید از گچبری سقف پذیرایی جدید که دارای مدل های مختلف است استفاده کنید و همچنین می توانید برای زیباتر شدن  سالن پذیرایی تان از گچبری دیوار استفاده نمایید تا زیبایی این فضا را برای شما چندین برابر نماید.

شما میتوانید سقف پذیرایی خود را با گچ زیبا و ساده کنید و با وسایل تزئینی و نور های مخفی آن را زیباتر کنید.

اگر دکوراسیون شیک و زیبا برای  اتاق پذیرایی خود درست کنید بی شک زیبایی و شیک بودن دکوراسیون منزل شما بیشتر میشود.

در این مطلب انواع مدل های عکس گچبری سقف  پذیرایی قرار داده ایم که میتوانید باتوجه به سلیقه ی خود بهترین و شیک ترین مدل را انتخاب کنید.

 

قیمت گچبری سقف پذیرایی

گچبری سقف منزل

اگر با مجموعه هنر برتر آشنا باشید حتما میدانید که یک مجموعه حرفه ای با کادری متخصص و با تجربه در زمینه انواع خدمات گچبری است که تمامی خدمات را با قیمت های مناسب ارائه میدهد.

قیمت گچبری سقف پذیرایی و یا آشپزخانه بستگی به مواردی از جمله طرح و مدل ، سبک و رنگ های مورد نظر ، متراژ پروژه و همچنین مکان مقصد دارد که البته هم گچبری نسبت به سایر روش ها به صرفه است و هم مجموعه ما با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت ها انجام میدهد.

قیمت و هزینه گچبری سقف پذیرایی نسبت به موارد زیر مشخص میشود :

 • نوع گچ کاری زیرکار و یا روکار
 • میزان صاف بودن سطح
 • طراحی نورپردازی و نور مخفی
 • موقعیت و انجام کار در ارتفاع
 • تعداد روزهای انجام کار
 • طرح گچبری مورد نظر

 

گچبری دیوار پذیرایی

برای گچبری دیوار پذیرایی ، امروزه بیشتر از سبک گچبری مدرن و گچبری کلاسیک دیوار استفاده میکنند که توسط گچبران حرفه ای و متخصص و با طرح و مدل های شیک و لوکس انجام میشود و فضایی دلچسب ایجاد میکند.

گچبری دیوار پذیرایی نسبت به مواردی چون طراحی داخلی اتاق پذیرایی ، ارتفاع سقف پذیرایی ، میزان روشنایی مطلوب برای آسایش ساکنین ، نظر کارفرما برای اجرای طرح انجام میشود که هرچه پیچیدگی و جزئیات برای این خدمات بیشتر باشد ، قطعا هزینه آن هم بیشتر میشود.

امروزه گچبری دیوار پذیرایی همراه با آیینه کاری ،پتینه کاری ،ورق طلا و نقره جلوه ای خاص به فضای پذیرایی شما می هد.

 

گچبری آشپزخانه

همانطور که میدانید آشپزخانه قلب خانه شما محسوب میشود و در دید تمامی افراد حاضر در خانه است زیرا تغذیه افراد در این قسمت حاضر میشود.

به همین دلیل باید به آشپزخانه اهمیت بیشترری دهید و اگر قرار است دکور آشپزخانه را تغییر دهید یا حتی خدماتی برای این قسمت انجام دهید ، بهترین طرح و مدل و خدمات را برای آشپزخانه استفاده کنید.

معمولا برای آشپزخانه ها فقط از خدمات سقف استفاده میکنند زیرا نمیتوان فکر خاصی برای دیوار ها کرد ، به همین دلیل میتوان از نورپردازی هم برای زیبایی بیشتر محیط استفاده کرد.

از زمان اپن شدن آشپزخانه ، توجه به نکات زیبایی و دکوراتیو آشپزخانه و مخصوصا سقف آشپزخانه بسیار افزایش یافت.

امروزه به دلیل اینکه طراحی و ساخت بیشتر خانه ها به گونه ای است که افرادی که در پذیرایی قرار دارند کاملا میتوانند آشپزخانه را ببینند ، به همین دلیل داخل آشپزخانه و مهمتر از همه سقف آشپزخانه بسیار اهمیت دارد و میتوانید از خدمات گچبیر سقف آشپزخانه برای زیبایی هرچه بیشتر محیط آشپزخانه استفاده کنید.

برای استفاده از خدماتی برای آشپزخانه پیشنهاد ما این است که این کار را به بانوان بسپارید زیرا آشپزخانه را میتوان قلمرو خانم ها حساب کرد.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : اجرای ورق طلا و نقره ، گچبری سنتی و دستی

 

گچبری سقف آشپزخانه

از زمان اپن شدن آشپزخانه ها ، توجه به تمام نکات برای دکور داخلی مخصوصا آشپزخانه و سالن پذیرایی روز به روز افزایش پیدا کرد و یکی از قسمت های مختلف برای تغییر دکوراسیون که بسیار مهم شد ، سقف بود.

آشپزخانه قسمتی از خانه است که خانم خونه بیبشتر وقت خود را در آن سپری میکند و همچنین معمولا آشپزخانه ها از سالن پذیرایی کاملا مشخص هستند و به همین دلایل یکی از قسمت های مهم خانه که باید زیبا و جذاب باشد آشپزخانه و سقف آن است که برای شیک کردن سقف آشپزخانه میتوانید از گچبری سقف آشپزخانه استفاده کنید.

 گچکاری سقف منازل از صد ها سال قبل خصوصا در بین ایرانیان در تزئینات ساختمانی در بناها وجود داشته و که با گذشت زمان مانند تمام عناصر تزئینی تکامل و تغییر شکل پیدا کرده است.

طراحان و استاد کاران حرفه ای برای گچبری سقف آشپزخانه از سبک های هنری زیادی استفاده می کنند، که تفاوت هایی بین آنها وجود دارد.

شاید بعضی از شما تصور کنید دیگر طرح‌های ‌گچبری به خانه‌های امروزی نمی‌خورد اما سخت در اشتباهید؛ زیرا شرکت‌های طراحی داخلی مشهوری در کشور هستند که برای مشتریان خود جدیدترین مدل‌های گچبری را پیاده‌سازی می‌کنند و همین می‌شود که وقتی به یک دفتر کار یا خانه باشکوه می‌روید؛ دهان‌تان از تعجب باز می‌ماند و باخودتان فکر می‌کنید این فضا چطور این‌قدر مجلل شده است.

رنگ نیمه‌براق، بهترین رنگ برای این فضا است زیرا بهترین کارکرد را در آشپزخانه دارد. این نوع رنگ در آشپزخانه، به اندازه کافی درخشان و براق است، و شما به راحتی می توانید لکه‌های روی آن را تشخیص دهید و برای پاک کردن آن تلاش کنید و از طرف دیگر این نوع رنگ به قدری مات است که ناصافی و نواقص را بر روی سطح دیوار آشپزخانه نشان ندهد.

 

گچبری سقف اتاق خواب

اتاق خواب یا برای زن و شوهر است و یا برای کودکان که نسبت به همین شرایط باید اتاق را تزئین کرد.

برای تزئین و زیباسازی اتاق خواب ها راه های زیادی وجود دارد مثل سقف های کاذب و نورپردازی اما پیشنهاد ما استفاده از خدمات گچبری سقف اتاق خواب میباشد که میتواند همراه با  نور پرازی ویژه نسبت به شرایط و همچنین همراه با کاغذ دیواری باشد و نمایی شیک و زیبا در محیط ایجاد کنید.

گچبری سقف اتاق خواب بهتر است ساده و در عین حال مناسب با دکوراسیون داخلی انجام شود و همچنین مهم تر از این موارد سلیقه افراد خانواده است.

گچبری سقف اتاق های انجام شده اصولا در دو دسته جداگانه سنتی و مدرن طبقه بندی می شود.

خدمات گچبری سقف به طور کلی سفید رنگ است اما اگر میخواهید از گچبری سقف اتاق خواب کودک استفاده کنید میتوانید رنگ دلخواه را انتخاب کنید و بعد از اتمام گچبری از رنگ مورد نظر هم روی گچبری استفاده کنید.

با این خدمات میتوانید در صرف وقت و هزینه نیز صرفه جویی کنید.

اگر در انتخاب طرح و مدل و رنگ و سایر موارد در مورد گچبری تردید دارید، کارشناسان و مشاوران ما میتوانند به صورت رایگان به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 

گچبری سقف جدید

هماطنور که گفته شد برای تزئین سقف قسمت های مختلف خانه از روش های مختلفی استفاده میشود که یکی از این روش ها که هم در گذشته و هم امروزه بسیار استفاده میشود و طرفداران و علاقه مندان زیادی دارد گچبری سقف است که امروزه طرح و مدل های جدید و مدرن زیادی دارد و همین موارد باعث محبوبیت این خدمات شده است.

برای تزئین سقف پذیرایی ، آشپزخانه و حتی اتاق ها و راهرو میتوانید از گچبری سقف جدید استفاده کنید که این طرح های جدید میتوانند همراه با نور پردازی و رنگ های مختلف اجرا شوند و محیطی شیک و دلباز برای شما و میهمانان ایجاد کنند.

 

گچبری سقف ساده و شیک

سلیقه افراد در انجام تزئینات مکان ها با یکدیگر متفاوت است و علایق افراد هم با یکدیگر متفاوت است.

مقلا یک سری افراد گچبری ساده سقف را دوست دارند و یک سری دیگر گچبری شلوغ سقف را میپسندند.

گچبری ساده و شیک سقف پذیرایی و اتاق ها قابل اجرا برای ساختمان های مسکونی با دکوراسیون های متنوع است که میتواند با زیبایی، توجه همه را جلب کند.

گچبری سقف ساده و شیک دارای طرح های چشمگیر با ظرافت بالا میباشد که بهتر است این امر را به یک تیم حرفه ای و مطمئن بسپارید.

مجموعه گچبری هنر برتر آماده اجرای هرگونه سبک و طرحی از گچبری سقف برای شما عزیزان میباشد.

در واقع در گچبری های ساده از پیچیدگی طرح های اجرا شده کاسته می شود و در عوض بر روی سادگی و مینیمال بودن طرح گچبری در حال اجرا تمرکز می شود. از آنجاییکه گچبری های ساده از المان های کمتری در طراحی برخوردار هستند، تقریبا هیچگاه از مد نمی افتند.

 

انواع سبک های گچبری سقف پذیرایی و آشپزخانه منزل

گچ کاری سقف به دو سبک کلی گچبری سقف سنتی و گچبری سقف مدرن تقسیم می‌شود.

 • گچ بری سنتی، طرح‌هایی پر از جزئیات ظریف، سقف‌های شلوغ و استفاده از رنگ است. سبک سنتی گچ بری در ایران، معمولاً تداعی‌کننده باغ‌ها و بهشت بوده است. به همین دلیل در طراحی‌های آن انواع گل‌ها و پرنده‌ها مشاهده می‌شده است. این سبک خود چندین زیر مجموعه دارد.
 • در گچ بری به سبک مدرن دیگر خبری از گل‌ها و مرغان بهشتی نیست. این سبک با طراحی‌ها و خطوط ساده شناخته می‌شود. در گچ بری سقف پذیرایی به سبک مدرن معمولاً فقط از خطوط راست و زاویه‌های قائمه یا خطوط نرم و منحنی استفاده می‌کنند و تلفیق هر دوی این خطوط در یک فضا بسیار نادر است.

 

گچبری مدرن سقف پذیرایی

همانطور که آگاهی پیدا کردید ، گچبری سقف از مهم ترین خدمات برای هر خانه است و همچنین سبک مدرن هم از جدید ترین سبک ها برای تغییر دکوراسیون هر خانه یا هر مکانی است که امروزه خانواده های زیادی به این سبک روی آورده اند.

استفاده از طرح های زیبا و جذاب گچ بری سقف می تواند معماری داخلی منزل شما را مدرن و متفاوت کند امروزه طرح های مختلفی برای گچ بری سقف طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و معماری داخلی ساختمان خود از طرح های مدرن گچ بری برای سقف منزل تان استفاده کنید.

استفاده از لوسترهای زیبا و متفاوت می تواند نمای متفاوتی را به سقف ساختمان بدهد هم چنین ایجاد نورپردازی مدرن بر روی سقف گچ بری زیبایی و جذابیت سقف گچ بری شده را بیشتر می کند.

 

گچبری سقف مغازه

همانطور که میدانید مغازه ها فروشگاه های مختلفی در سطح شهر داریم که در زمینه های مختلف مشغول اند.

یک سری از این مغازه ها به دلیل صنف کاریشان باید تزئینات داخل مغازه شیکی داشته باشند تا مشتریان جذب آنها شوند.

به همین علت صاحبان مغازه و کسب و کار ها به خدمات تزئینی مانند گچبری روی می آورند تا فضایی زیبا و مجلل در محیط فروشگاه و مغازه ایجاد کنند.

گچبران متخصص هنر برتر آماده ارائه هر نوع طرحی برای گچبری سقف مغازه و فروشگاه میباشند.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 

گچبری سقف تالار و رستوران

حتما برایتان پیش آمده است که وارد تالار یا رستورانی شوید و زیبایی محیط شما را جذب کند.

از انواع گچبری سقف می توان به گچبری سقف پذیرایی، گچبری سقف هتل ها، گچبری سقف سالن رستوران اشاره نمود.

تالار ها و رستوران های مجلل زیادی هستند که از خدمات گچبری سقف تالار و رستوران استفاده میکنند تا محیطی شیک و مجلل برای مشتریان ایجاد کنند و باعث رضایت آنها شوند.

گچبری سقف تالار و رستوران از خدمات تخصصی و ویژه مجموعه هنر برتر میباشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهند.

 

گچبری سقف راهرو

برخی مکان های اداری ، تجاری و مسکونی هستند که به محض ورود ، وارد راهرو آنها میشوید و به همین دلیل بهتر است برای این قسمت از خدماتی استفاده کنید که طراحی دکور این قسمت از محیط را زیبا و شیک کند و وقتی کسی وارد میشود احساس خوبی پیدا کند.

یکی از راه های طراحی برای سقف راهرو ، استفاده از کناف و کناف کاری میباشد اما نکته مهم در مورد این خدمات این است که با نصب کناف روی سقف ، سقف محل مورد نظر ب اندازه زیادی کوتاه میشود و ممکن است ظاهر بدی ایجاد کند.

طرح و خدمات پیشنهادی ما استفاده از گچبری سقف راهرو میباشد که میتواند نسبت به فضای محیط طرح و مدل و رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و اجرا و باقی امرو را به گچبر خوب بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید و هم خودتان و هم مهمانان لذت ببرید.

 

انواع گچبری سقف

همانطور که متوجه شدید ، خدمات گچبری سقف مجموعه هنر برتر دارای انواع مدل های طرح های بسیاری است که میتواند با تزئین و زیبایی سقف خانه شما ، کل فضای خانه را به فضایی دلنشین تبدیل کند.

از جمله خدماتی که ما ارائه میدهیم میتوان به گچبری سقف ساده ، گچبری سقف با طرح های پیچیده ، گچبری سقف همراه با ورق های طلا و نقره ، گچبری سقف مدرن ، گچبری سقف کلاسیک و همچنین سنتی اشاره کرد که این خدمات توسط بهترین گچبران تهران ارائه میشود و کار ما دارای ضمانت نیز میباشد.

علاوه بر این ها میتوانید برای سقف خود از خدمات نورپردازی و نورمخفی هم استفاده کنید تا زیبایی فضا را دو چندان کنید و شما و مهمانانتان لذت ببرند.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 

طرح گچبری سقف

در حال حاضر مدل های بی شماری برای گچبری سقف ارائه می شود، که معیار انتخاب  نوع و مدل آنها مربوط به سلیقه صاحب خانه و یا طراحان می شود که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طرح های خاص و تکی مانند سر ستون ها، سرقاب ها و سر شومینه
 • طرح های سطحی و زمینه ای مانند قطعات کلی یا تکه تکه ای
 • طرح های حاشیه ای مانند قاب های کناره راه پله و دیوار و سقف

 

مدل های گچبری سقف

گچبری سقف از خدماتی است که دارای طرح و مدل های متنوع و شیک و زیبایی است و ما این امکان را فراهم کرده ایم تا مشتریان هر ایده و طرحی ر ذهنشان دارند و قصد اجرای آنرا در خانه خود دارند ، ما این کار را با بیشترین کیفیت انجام دهیم.

نمونه طرح های اجرا شده گروه ما را میتوانید در ابتدای صفحه یا در قسمت گالری تصاویر مشاهده کنید.

 

ابزار های مورد نیاز برای گچبری سقف پذیرایی و سقف آشپزخانه

گچ بری دستی سقف پذیرایی و آشپزخانه بدون داشتن ابزار حرفه‌ای، حتی با وجود گچ بر ماهر، نتیجۀ مطلوبی نخواهد داشت.

ابزار بخصوصی در گچبری به کار می‌روند که عبارت‌اند از:

 1. ماله ابزاری کوچک است که برای پخش نمودن گچ و پرداخت کردن اسکلت اصلی نیاز است.
 2. استانبولی ظرفی است که مصالح را در آن مخلوط می‌کنند.
 3. دمبر ابزاری است که با تیزی نوک آن گچ را می‌برند.
 4. بوم خوار برای تمیز کردن زمینه بوم استفاده می‌شود
 5. ابزار نقالی برای زیر و رو کردن کارهای گچ بری و ساخت و ساز گل و برگ به کار می‌رود.
 6. وردنگی برای خط کشی کردن جای گرته شده استفاده می‌شود که بعد از عمل بتوان برش را انجام داد.
 7. قلم بوم گیر برای قاشقی کردن کلیۀ مکان‌ها حتی برگ‌ها و دیگر کارهای قاشقی‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای ارتباط با ما با شماره 09121671980  تماس بگیرید

برای ارتباط با ما در واتسپ 09123216508 تماس بگیرید

 


 • گچبری سقف برای چه مکان های انجام میشود؟

  خدمات گچبری سقف برای تمام قسمت های ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری و فرهنگی، ویلا ها، مغازه ها، تالار ها و ... انجام میشود.

 • گچبری سقف چه طرح و مدل هایی دارد؟

  • طرح های خاص و تکی مانند سر ستون ها، سرقاب ها و سر شومینه
  • طرح های سطحی و زمینه ای مانند قطعات کلی یا تکه تکه ای
  • طرح های حاشیه ای مانند قاب های کناره راه پله و دیوار و سقف
 • قیمت گچبری سقف چگونه محاسبه میشود؟

  قیمت و هزینه گچبری سقف پذیرایی نسبت به موارد زیر مشخص میشود :

  • نوع گچ کاری زیرکار و یا روکار
  • میزان صاف بودن سطح
  • طراحی نورپردازی و نور مخفی
  • موقعیت و انجام کار در ارتفاع
  • تعداد روزهای انجام کار
  • نوع گچبری پیش ساخته یا با ابزار دستی
  • کیفیت و نوع مصالح مصرفی

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • احمدیان
  سلام کارهاتون واقعا زیباست👏👏
  • مدیر سایت

   سلام ممنون از شما

 • نگار بیات
  سلام کارهاتون فوق العاده است .خونه ما عالی شده دستتون درد نکنه.
  • مدیر سایت

   سلام سپاسگزارم خانم بیات

   خداروشکر که راضی بودید

 • محمد رمضانی
  سلام گچ بری سقف چقد زمان میبره؟ شما چالوس هم کار انجام میدی؟
  • مدیر سایت

   سلام

   بستگی به حجم کارتون داره،بله  نیروی کار در چالوس هم داریم.

 • مصطفي خسروي
  سلام براي گچبری سقف اتاق خواب چ مدلهايي قشنگ ميشه اتاق مستر منظورمه
  • مدیر سایت

   سلام کاملا بستگی به سلیقه شما داره که طرح شلوغ بپسندید یا خلوت.برای مشاوره رایگان می تونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید09123216508

 • رویا مینایی
  سلام وقت شما بخیر جدیدترین گچبری سقف مجموعه شما کدوم کارتونه؟
  • مدیر سایت

   سلام ممنونم 

    نمونه های جدید ابتدا همین صفحه قرار داده میشن.

 • مهدیه اسکندریان
  سلام یه سوال داشتم شما گچبری سقف با دست انجام میدین؟یا پیش ساخته اس؟
  • مدیر سایت

   سلام دوست عریز

   کارهای گچبری ما دستی هستند 

 • پریسا سعیدی
  سلام کاراتون خیلی قشنگه هزینه گچبری سقف چقد میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام ممنونم 

   قیمت گچبری سقف به عوامل مختلفی مثل ابعاد و طرح مورد نظر بستگی داره جهت مشاوره رایگان با شماره 09123216508 تماس بگیرید.

تماس بگیرید